Koningsdag 2025 in Doetinchem: en ik woon daar.

Het is Koningsdag in Doetinchem, en laat ik daar nou wonen! Ik val dus met mijn neus in de boter.
Koningsdag Doetinchem 2025
Je begrijpt dat ik dan ook al vroeg op was om de festiviteiten bij te wonen! Met volle teugen geniet ik van de mensenmassa en de drukte van mensen om mij heen. Gezellig!
Echt waar?
Nee.
Ik zag het op TV en heb aan je gedacht. Niks voor Nicole, dacht ik. Ik heb het aan me voorbij laten gaan. Heb ook niet gevlagd, dit jaar.
Dat kan ik me goed voorstellen Ferrara.
Zoals elk jaar heb ik het aan me voorbij laten gaan.
En dat beviel me uitstekend :-)
” Men” heeft je blog gelezen en daarom Doetinchem verkoren 😉. Ik hou het ook liever rustig. Onze koning zit in Groenland en de koningin in Rome.
Ojee hahaha
…ik begrijp je! Zou er niet tussen willen staan.
Haha gewoon je foto bewerkt om er tussen te staan. Grappig. Je wilde zeker niet er tussen lopen. Leuk gedaan. Ieder geval was overal heel erg druk geweest. Wij hebben lekker op balkon gezeten. Was zonnig weer. Fijne zonnige dag gewenst.
Hahaha, ik had niet anders verwacht;). Ik heb alle drukte ook aan me voorbij laten gaan en heb traditiegetrouw alles op het scherm gevolgd.
Haha, ik had al een beetje het gevoel dat het niks voor jou zou zijn!