Vinted vondst: schoenen met warme voering!
Het gaat nog steeds heel goed met mijn challenge om een jaar lang geen nieuwe kleding te kopen, en alleen tweedehands kleding te kopen via Vinted. Aanvallen van kooplust kanaliseer ik via Vinted!
Op de fiets naar een Homerr pakketpunt
Gisteren fietste ik naar het Homerr punt in het dorpje Varsseveld, want het pakket met de warm gevoerde schoenen die ik op Vinted kocht was aangekomen! Leuke bijkomstigheid van het feit dat ik door de slechte service van PostNL geen pakjes meer op ons adres durf te laten bezorgen is dat Homerr goedkoper is en een mooi fietstochtje oplevert.
Vinted vondst schoenen
Meestal draag ik Uggs, maar die zijn best afgetrapt. Daarom was ik op zoek naar een warm alternatief, oftewel schoenen waarin je geen sokken hoeft te dragen, want dat vind ik ‘gedoe’. Het is één van de redenen dat ik zo dol ben op Uggs. Daar kun je gewoon met je blote voeten in. Dus zocht ik op Vinted naar ‘wolgevoerde laarzen’. Uiteindelijk kwam ik Panama veterboots tegen met een vacht. Omdat ik dit merk ken, en weet dat ze goed vallen waagde ik de sprong. Schoenen kopen via Vinted vind ik een stuk ‘enger’ dan kleding.
Het verheugt mij te constateren dat ze prima zitten!
Wat was jouw laatste tweedehands aankoop?
Mooi! Jouw stijl!
Lie(f)s.
Ik heb wel twee stuks nieuwe kleding gekocht, maar was sportkleding lol
Dat zijn goede schoenen, de herfst kan beginnen of voor de voorjaarsbuien.
Veel plezier met de schoenen, samen op stap. Hans
Afgelopen week bracht ik spullen naar de kringloop en ik kocht daar zelf wat boeken en naaitijdschriften.
Je laarzen zijn mooi en ze staan leuk onder een rok.
Ja hè? Dat vind ik ook. En ze zitten ook nog lekker gelukkig.
ik heb er zo verschillende voor de winter, zalige schoenen zijn dat dan
Fijn weekend @->-
test
juist lukte mijn reactie niet geloof ik….
Ik heb zo ook winterschoenen, zalige schoenen zijn dat
Fijn weekend @->-
Ik heb ook winterlaarzen. En ook winterschoenen.
Zalig voor de winter. Nu is niet nodig.
Fijne koop! En ik vind ze ook nog eens heel mooi.
Ik heb een mooie zomerjas gekocht en voor mijn man een overhemd en zijn favoriete spijkerbroek. Alles in nieuwstaat. Ik was incl. Verzendkosten ongeveer 60 euro kwijt. Als ik deze kleding nieuw had gekocht had me dat zeker 400 euro gekost.
Wauw, geweldig! Wat een mooie aankoop Jolanda.
Mooi! Ik heb ook een aantal paar laarzen van dit merk. Vind ze echt top en ze blijven heeeeel lang goed!
Great shoes Nicole. They look comfortable.
Visiting today from Joanne’s.