Week 25 Zondag Linkparty: opnieuw 2 opties
Het is weer zondag en dus tijd voor een nieuwe Linkparty. Spam nu jouw blogpost, en ontdek leuke nieuwe blogs. Vandaag doe ik een experiment: je kunt een link opgeven via InLinkz, of via Link Party Animal. Ik wil kijken welke het beste bevalt en welke het makkelijkst is.
Eén van de nadelen van Link Party Animal vonden jullie dat de titel van de blogpost niet te zien was. Dat kan nu wel! Op dit moment lijkt de voorkeur naar InLinkz te gaan, maar laten we het nog een week proberen!
De populairste post van de Zondag Linkparty week 24
De post waarop het meest geklikt werd in week 24, was de post Mont Saint-Michel van Manon Ruitenberg. Misschien omdat het bijna zomervakantie is?
Gefeliciteerd Manon! Als je wilt, kun je onderstaande button in je winnende blogpost plaatsen:
Linkparty week 25: spam nu jouw blogpost!
Deze week kun je op twee verschillende manieren meedoen met de wekelijkse linkparty. Hieronder met de bekende Inlinkz methode, en daaronder met Link Party Animal. Vertel, als je wilt, welke manier je het fijnst vindt.
1. Meedoen via Inlinkz
Klik op de blauwe knop met de tekst Add Link en voeg de blogpost toe die je wilt delen!
2. Doe mee via Link Party Animal
Deel deze linkparty!
Vind je deze linkparty een leuk idee? Dan kun je hem heel eenvoudig delen op je blog. Kopieer de code onder het plaatje, en plak hem in een blogpost of in je sidebar!
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.