Hello Fresh vispannetje: mijn ervaringen

Last updated on October 21st, 2024 at 10:45 am

hello fresh oosters vispotje

Ik ben bezig met het uitproberen van Hello Fresh! Ik had een dinsdag uitgekozen om het te laten bezorgen, en om een uur of zes ging de bel. En daar was mijn Hello Fresh box inclusief een Hello Fresh recept!

En dus stond er donderdag een Oosters vispannetje met tomaat en broccoli op het menu. Lees ook mijn post over het verspakket van de Jumbo.

Hello Fresh Oosters vispannetje: mijn observaties en ervaringen

  1. Het recept staat stap voor stap beschreven op een bijgeleverd A4-tje met foto’s! En er is een ingrediëntenlijst, ook met foto’s.
  2. Er zit lekker veel groente in! Met de combinatie van broccoli en tomaat kom je keurig aan de aanbevolen 250 gram groente per dag.hello fresh oosters vispotje
  3. Toen ik de kokosmelk wilde toevoegen kwam er alleen heel dun vocht uit. Dat leek me niet helemaal kloppen. Dus scheurde ik het pak verder open, en kwam een grote witte klont kokos tegen. Toen heb ik eerst alles maar in een apart pannetje gedaan en met mijn hand een beetje paniekerig tot 1 geheel gekneed, want het was hoog tijd om het toe te voegen. Duidelijk leermomentje dit.
  4. Ik had wel wat afval. Zero waste is Hello Fresh nog niet. Alle ingrediënten zaten in een papieren zak/doos. De twee broccoli stronken waren individueel in plastic verpakt. Verder had ik een kartonnen verpakking van de kokosmelk, het zakje waar de kurkuma in zat en natuurlijk de schaal met koolvis die was afgedekt met folie.
  5. Ik had teveel rijst. Achteraf denk ik dat ik de juiste hoeveelheid rijst eerst had moeten afmeten. Ik ging er vanuit dat dit van te voren al was afgemeten. Bij de kokosmelk heb ik gelukkig wel netjes afgemeten en niet het hele pakje er in gekwakt.
  6. Het vispotje had erg veel vocht. Ik vermoed dat ik toch ergens teveel vocht heb toegevoegd.
  7. De vis was reukloos! Ik zette me mentaal schrap toen ik de verpakking met de koolvis opende. Maar niks! Geen enorme visgeur. Ook niet nadat ik het had toegevoegd aan de groente. Fijn! (Lees ook mijn post over vis uit blik!)
  8. Ik heb de groente te lang laten koken. 8 minuten laten koken stond er. Dus dat deed ik. Maar een eindje verderop stond dat ik de laatste 5 minuten de koolvis moest laten meekoken! Dat zag ik dus te laat. Daardoor heb ik de groentes al met al 13 minuten laten koken.
  9. Sommige kleine/basis ingrediënten worden niet meegeleverd zoals een bouillonblokje. Lees goed de omschrijving om te zien of je alles hebt.

Hello Fresh Oosters vispannetje mijn conclusie

Dit Oosterse vispannetje was lekker! Wat ik er vooral zo ideaal aan vond was dat ze bij Hello Fresh alles al voor me hadden uitgezocht. Normaliter heb ik voor bepaalde recepten niet de juiste kruiden in huis. Maar die zaten er nu allemaal al bij. Zoals kurkuma.

hello fresh

Bovendien maakt Hello Fresh het me makkelijk om eens wat nieuws uit te proberen, en buiten mijn normale culinaire paden te treden : )

Zie ook mijn post over Hello Fresh recepten.

Ook Hello Fresh proberen?

Lijkt het jou wel wat om ook eens een Hello Fresh box te proberen? Dat kan! Surf naar Hello Fresh.

Lees ook hoe ik Griekse moussaka maakte en mijn post over Hoe lang spruitjes koken?

Zie ook mijn review van het verspakket AH: Bietenrisotto!

Hoe lijkt jou dit Oosterse vispotje?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

47 Comments

  1. bij mijn gastouder gezin kook ik al een ruimte tijd met hello fresh en ik vind het wel ideaal. alleen met kids niet altijd geslaagd omdat er soms best wel ‘aparte’ dingen gebruikt worden die ze niet altijd lekker vinden. ik vind ze altijd gevarieerd en vaak lekker

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.