Tea Topic: Heb je liever een piercing of een tattoo + Linkparty Reminder

tea topic

Het Tea topic van deze week is de vraag: ‘Heb je liever een piercing of een tattoo?’ Ooit hadden alle ruwe zeebonken een tatoeage. Zoals Popeye, die een anker op zijn arm had. Maar tegenwoordig zijn tattoos helemaal ingeburgerd. De tijd dat tattoos alleen voor zeelui waren, is al lang voorbij. De schatting is dat zo’n 35% van de Nederlanders (ouder dan 18) een tattoo heeft. En ongeveer 37% van de bevolking heeft een piercing. (Dat klinkt veel, maar dat komt omdat oorbellen ook tellen als piercings ; )

Heb je liever een piercing of tattoo

Mijn huid is geheel onbevlekt, maar ik heb wel twee piercings, oftewel oorbellen. Als ik verplicht werd om een tattoo of piercing te nemen, dan zou ik voor een piercing kiezen. Hoewel ik de gedachte achter een tattoo mooi kan vinden, en het plaatje vaak ook best kan waarderen, zou ik niet voor een tattoo kiezen.

Sterker nog, ik heb het mijn kinderen altijd voorzichtig afgeraden. Maar dat zul je altijd zien: drie van mijn vijf kinderen hebben een tattoo en de vierde overweegt er eentje. Er gaat niets boven kinderen krijgen om je geest te openen voor nieuwe inzichten!

Als ik een tattoo zou moeten nemen, dan zou ik iets kiezen dat mijn dochter Lucy representeert. Nu draag ik om mijn pols een koordje met de geboortesteen van de maand januari, want Lucy werd geboren in januari. Zo draag ik haar bij me, maar zonder inkt.

Huisvlijt Linkparty Reminder

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter




Wat zou jij kiezen: een piercing of een tattoo?

One Comment

  1. Ik heb altijd gezegd dat als ik een tattoo zou nemen het een streepjescode dwars over mijn billen zou zijn waarbij de bilspleet als streepje moet functioneren 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.