Recepten met eieren
Last updated on February 9th, 2024 at 11:30 am
Onze 4 kippen leggen zo veel eieren, dat we de overvloed bijna niet aan kunnen. Mijn man brengt dan ook regelmatig eieren naar de buren! En gelukkig kun je eieren invriezen. Of je kunt er scrambled egg van maken of een ei koken.
Ik snijd een gekookt ei graag in plakjes met mijn eiersnijder en doe die dan op een toastje met mayonaise en ketchup! Heerlijk.
Lees ook Airfryer recepten en mijn post scharrelei
Leestip: Hoe weet je of een ei nog goed is?
Als jullie leuke recepten met eieren hebben, dan zijn die van harte welkom in de comments hieronder!
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Pasteis de natas maken. Zes eieren nodig. Een portugese taartje, die in Belem zijn beroemd. Hier staat een recept
https://www.laurasbakery.nl/pasteis-de-nata/
Pasteis de natas kende ik nog niet!
Hartige taart, eiersalade, bechamelsaus (lasagne), gevulde eieren, foeyonghai, omelet wraps, eggs benedict, shakshuka, zelf schnitzels paneren.. Zo, verder kom ik even niet ;)
Het is een mooi rijtje Jouvence : )
Iedereen heel erg bedankt voor de fijne tips! Ik ben er heel blij mee. Hiermee kan ik mijn eieren beslist op krijgen : )
Dag Liesje
wat denkt u van Florentijnse eieren? als u het opzoekt op internet, dan heb je meteen heel wat recepten. Het is lekker en je kunt het ook makkelijk maken. Wat u er nog mee kunt doen is een lekker taartje bakken, dat is altijd heel plezant! Maar als u echt veel eieren hebt en daar graag van af wilt zijn, dan zou ik daar graag om willen komen.
groetjes