Hello Fresh Recept: Romige kip casarecce

hello fresh recepten met kip

Het tweede Hello Fresh  recept uit de Hello Fresh box dat ik maakte was Romige kip casarecce. Van casarecce had ik nog nooit gehoord, maar dat blijkt pasta te zijn. Weer wat geleerd!

Hello Fresh Recept: Romige kip casarecce

Wijs geworden van het vorige recept, keek ik dit keer eerst bij het kopje ‘Zelf toevoegen’. In dit geval waren dat olijfolie (die ik had) en een zoutarm groentebouillonblokje (ik had Maggi-groentebouillonblokjes). De schade viel dus mee, dit keer. Net als de vorige keer had ik het Hello Fresh-recept van tevoren grondig bestudeerd, en sneed ik alles voordat ik begon met koken. Dat werkt voor mij veel beter dan tijdens het koken nog van alles klaar te moeten maken.

hello fresh box recept

Wat me opviel

Volgens het recept hoefde ik de kippendijreepjes maar vier minuten te bakken; dat leek mij erg kort, dus ik heb ze langer gebakken. Weliswaar moesten ze ook nog vier minuten sudderen in de saus, maar ik vind kip altijd linke soep wat betreft salmonella. Vandaar dat ik liever het zekere voor het onzekere neem met kip.

N.B. Ik vind het altijd erg belangrijk dat iedereen 250 gram groente binnenkrijgt, dus woog ik de courgettes:

hello fresh romige kip

Hm, een beetje weinig.

Niet zo’n brave kok als ik dacht

Hoewel ik doorgaans luidkeels verkondig dat ik altijd precies recepten volg, blijkt dat eigenlijk niet waar te zijn… Zo sla ik knoflook standaard over en permitteerde ik mij bij dit recept de toevoeging van champignons. Gewoon omdat ik groente belangrijk vind. Ik ben dus minder braaf dan ik dacht.

Het resultaat van dit Hello Fresh Recept met kip

Tot mijn blije verrassing was ook dit recept met kip weer een succes! Het was werkelijk heerlijk; ik kan er gewoon niet over uit. Na diverse fiasco’s met kookboek recepten gaat het bij Hello Fresh gewoon steeds goed!

Ik krijg alleen maar positieve reviews van mijn gezinsleden : )

hello fresh menu met kip

Wil jij Hello Fresh proberen met korting?

Met deze link krijg je korting. Het is een zogenoemde affiliate link: dat betekent dat als je je via deze link aanmeldt, ik korting krijg op mijn volgende Hello Fresh box.

En dat zie ik na alweer een succesvol recept helemaal zitten.

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.