6 Surprises voor dummies + spam je Sint post

surprises voor dummiesIk ben tot mijn spijt niet zo’n leuke knutselmoeder. Zo’n moeder die uitbundig geniet van knutselen met haar kinderen, en de mooiste dingen kan maken. Zelfs mijn leraar handvaardigheid op de middelbare school constateerde treurig: ‘Het lijkt wel of bij haar het boze oog er op rust…’

Dus als het om surprises gaat dan houd ik van creaties die niet te moeilijk zijn. In de loop van de tijd heb ik er vooral voor de basisschool heel wat moeten maken. Hier onder een overzicht van de surprises die ik in de loop der tijd geproduceerd heb.

6 Surprises voor dummies

  1. Voetbalsurprise en zombie surprise
  2. Surprisetip: maak een zilveren ezel
  3. Surprise tutorial: maak een voetbalveld
  4. Surprise voor groep 8 en groep 4
  5. Surprise paard
  6. Surprise voor dummies: dambord

Ook een post geschreven over Sinterklaas of 5 december. Hier onder kun je de link naar die blogpost plakken : )

[inlinkz_linkup id=582466 mode=1]

Help jij je kind met de surprise voor school?

23 Comments

  1. Els

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Ad Blocker Detected

Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker.

Refresh