Hoeveel staat er nog op je Bijenkorf cadeaukaart? Of Hema cadeaukaart?
In mijn bureaukastje kwam ik een Bijenkorf cadeaukaart tegen. Hij zag er veelbelovend uit, maar ik had geen idee hoeveel er op stond. Ik wil geen onnodige zooi bewaren. Dus besloot ik dat op te zoeken, en daarna de cadeaukaart meteen te gebruiken, of weg te gooien.
In eerste instantie leek het me een goed plan om gewoon maar iets te kopen bij de Bijenkorf, en dat dan proberen te betalen met de genoemde Bijenkorf cadeaukaart. Maar om zover te komen in het bestelproces moest ik eerst al mijn adresgegevens en dergelijke opgeven. En dat wilde ik niet. Bovendien was ik bang dat ik per ongeluk aan een koop vast zou zitten.
Hoeveel staat er op mijn Bijenkorf cadeaukaart? Zo kom je er achter!
Een veel betere methode om een antwoord te krijgen op die brandende vraag: ‘Hoeveel staat er nog op mijn Bijenkorf cadeaukaart?’ is door dit te doen via de Bijenkorf website. Dat is even zoeken, maar dan heb je ook wat. Of niet. Want op mijn cadeaukaart stond nog maar liefst 0,-.
Maar goed.
Toen wist ik in ieder geval wel dat ik hem met een gerust hart kon weggooien, want ik werd er niet meer blij van. Marie Kondo zou trots op me zijn!
Stappenplan om het saldo van je Bijenkorf cadeaukaart te checken
- Ga naar https://www.debijenkorf.nl/de-bijenkorf-cadeaucard
- Halverwege de pagina zie je Saldo Cadeaukaart staan. Klik op het plusje erachter.
- Nu verschijnt een venster waarin je de code van je Bijenkorf cadeaukaart invult en de pincode van de cadeaukaart. De eerste code staat onder de streepjescode. De pincode staat rechtsboven op je cadeaukaart en moet je openkrassen.
- Het saldo wordt zichtbaar!
Hema cadeaukaart saldo checken in 5 stappen
Ik kan me voorstellen dat veel mensen dit ook wel zouden willen weten over hun Hema Cadeaukaart! De Hema legt dit gelukkig zelf heel goed uit. Voor het gemak hieronder ook de 4 stappen om je Hema cadeaukaart saldo te checken.
Dit heb je nodig voor je Hema cadeaukaart saldo checken:
De code die op de achterkant van de cadeaukaart staat en de pincode.
- Ga naar de speciale pagina waar je je Hema cadeaukaart saldo kunt controleren.
- Vul de 15-cijferige (3004) of de 19-cijferige code (6064) in die op de achterkant van de cadeaukaart staat
- Kras het vakje naast de barcode op je Hema cadeaukaart open. Die zit rechtsonder op je Hema cadeaukaart Toets de viercijferige pincode in op de speciale Hema website.
- Klik daarna op ‘saldo opvragen’ en bekijk je saldo. Als er een vervaldatum van toepassing is, dan wordt deze ook zichtbaar.
- Klik aan dat je geen robot bent.
Leestips
- Cadeaukaart van bol.com
- Hema klantenpas!
- VVV cadeaukaarten saldo controleren en van een bioscoopbon!
Controleer jij wel eens het saldo van een cadeaukaart?
Wat een goede tip. ik kante heel goed voorstellen dat er genoeg mensen zijn die er nog een hebben liggen en zo mooi even kunnen checken.
ik probeer er een stickertje op te plakken met het overblijvende bedrag. anders blijft het zo’n mysterie…
Dat is wel zo slim inderdaad. Wat voor type sticker gebruik je dan? En heb je die dan in je tasje zitten?
Ik schrijf het resterende saldo er altijd met een permanentmarker op.
Ik heb nog een Kruidvat cadeaukaart die half is gebruikt. Zit bij klantenkaart dus ik betaal ermee zolang er wat opstaat. Verder geen kaarten. Dat vind ik teveel gedoe en zelden echt de moeite waard.
Ik vergeet dit echt veel te veel. Je wil niet weten hoeveel cadeaukaarten ik op deze manier al heb doen verlopen .. En zo doen de winkels allemaal profijt aan mij, diegene die nooit z’n kaart leegmaakt, haha!
Ik kwam toevallig laatst een cadeaukaart van Fonq tegen, waarvan ik ook geen idee had of er nog iets op stond. Gelukkig kun je op hun website ook goed checken! Helaas had ik ‘m al eens gebruikt haha.
Balen! Net als ik had je hem dus beter weg kunnen gooien na gebruik. Als ik nu nog een cadeaukaart heb en ik gebruik hem, knip ik hem daarna gewoon meteen door midden.
Ik controleer het niet echt, want hier schrijven ze het in de meeste winkels er gewoon op. En als hij leeg is, laat ik hem daar altijd achter. Kan nooit missen zo :D
Slim! Dat kan bij de Hema inderdaad ook: dat de kassière al vraagt of ze hem zal innemen.
ik vergeet met regelmaat dat ik zo’n kaart heb. Alleen boekenbonnen, die vergeet ik nooit…hoe zou dat nou toch komen
handige tip, ik heb ook nog ergens een h&m kaart, ook maar eens kijken of ik daarmee dit trucje ook kan doen.
Balen dan als er niks meer op staat ;-) Hier blijven cadeaukaarten altijd een beetje liggen tot sint juttemis. Vergeet ze altijd.
Ja, dat is helaas een heel bekend probleem. Maar liefst 48% van de cadeaukaarten wordt nooit ingewisseld omdat ze vergeten zijn.
super handig, dank je wel. Ik vergeet dit helaas soms wel eens, dat ik nog zo’n kaart heb :-(
Jammer dat er niks op stond! Had een leuke meevaller geweest anders haha :)
Ja, dat vond ik ook. Ik had natuurlijk toch gehoopt dat er nog flink wat geld op stond.
Wij krijgen ook wel eens een cadeaukaart. Laatst nog een dinerbon gekregen. Vaak is het net niet genoeg om te kopen wat je wilt en moet je het laatste dan nog zelf bijleggen. Echter, het is wel een goed punt wat je aanhaalt. Het is altijd lastig om te zien hoeveel er nog opstaat. Goed idee om daar iets over te schrijven. Kan me voorstellen dat dit ook onbekend is bij de vele andere cadeaukaarten
haha handige tip! Deze mogelijkheid zou er voor elke website moeten zijn. ik vraag me vaak af hoeveel geld ik nog op tegoed kaarten heb staan.
Ik wist al wel dat je dit via de site kon checken. Kan bij vtwonen bijvoorbeeld ook!
Fijne tip. Zelf regelmatig een Hema kaart maar dan vraag ik het in de winkel
Ja, en daar staat het ook op de bon als je iets koopt.
Dit is echt een handige tip, dank je wel! Meestal blijven ze niet lang liggen. Ik ga vrijwel direct op zoek en dan kan ik de gulle gever ook vertellen wat ik ervoor gekozen heb. Vind ik leuk.
Dat doe je goed Gabrielle. De meeste Nederlanders vergeten zo’n cadeaukaart : )
Tja zo gaat dat met cadeaukaarten. Goed om ze te checken.
Ik heb ook nog een aantal kaarten in mijn portemonnee waarvan ik geen idee heb of ze kog iets waard zijn. Onder andere van blokker en Rivièra Maison.
Moet ik toch ook maar eens gaan opzoeken…
wat balen. ik heb ook nog 2 bloemenbonnen in mijn tas. geen idee hoe lang nog geldig. eigenlijk zonde
Dat is inderdaad jammer Ingrid. Ik zou deze week nog even een bloemetje gaan kopen van die bonnen : )
Handig! Ik heb ook nog een paar cadeaukaartje in mijn tas, ook geen idee tot wanneer ik deze in kan leveren..
Van welke winkel is die Kimberly?
Nee, dat heb ik nog nooit gedaan. Meestal zorg ik ook wel dat ik zo’n kaart in 1 keer heb besteed omdat ik ze anders toch vergeet.
Af en toe doe ik dat, ik wist niet dat je een bijenkorfbon onlie kon checken. Handig hoor.
Een heel gedoe… gelukig heb ik geen Bijenkorfcadeaukaart….
Leuk dat je dit even aankaart voor de kerst. Maar wij hebben in de buurt toch helemaal geen Bijenkorf meer zitten?
Nee, maar je kunt de code gebruiken om online dingen te kopen bij de Bijenkorft MC Kleuver : )
Ik maak meestal mijn cadeaukaart in een keer op.
Hahaha, ja. Ik bewaar ze vaak te lang en dan weet ik het gewoon niet meer. Ik heb dit vaak met cadeaubonnen van tijdschriften. Zo vervelend, dat die datum vaak verloopt. Nu je het zegt – even off topic – ik heb nog waardebonnen om fotoboeken te maken. Natuurlijk tot en met 31 december, dus juist in deze drukke tijden kom ik er pas op het laatst achter.
Aargh! Ga je dat nog redden Rory? Je kunt ze anders ook weggeven op je blog : ) Dan wordt het een probleem voor je lezers ; )
Hier is alles helemaal op! Heb het lekker opgebruikt om cadeautjes voor de decembermaand te financieren ;)
Ik check het nooit merk het in de winkel wel ????
Ik probeer cadeau kaarten altijd meteen op te maken aan wat nuttigs, anders komen ze inderdaad in het vergeet hoekje, zonde eigenlijk, want je gooit toch geld gewoon weg.
Ja, meteen gebruiken is vaak wel het beste inderdaad.
Ja ik controleer dit best wel vaak… En inderdaad als die dan leeg is, gelijk de prullenbak in!
Ik heb dit probleem nou echt nooit. ????
Oh handig om te weten! Bij veel webshops is het lastig om dit te achterhalen
Wat handig om dit zo te kunnen controleren krijg ook weleens kaarten waar geen bedrag op staat en dan is het altijd even gokken tot je bij de kassa komt
Dat herken ik. En dan wil je het ook niet zo aan de gever vragen: ‘Hoeveel staat erop?’
Goede tip! hoeveel van die bons zouden er niet worden weggegooid..