Zijn theepotten overbodig geworden?

Last updated on May 15th, 2023 at 10:50 am

thee zetten

Naar aanleiding van de blogpost over mijn nieuwe theemuts, viel mij bij de reacties op dat veel mensen helemaal geen theepot meer gebruiken om thee te zetten. Laat staan een theemuts!

Thee per glas zetten

Veel mensen zetten hun thee direct in een glas. Zeker gezien de komst van de 1-persoons theezakjes kan dat prima. Mijn jongste dochter, die Engels studeert in Utrecht, maar nu steeds thuis les heeft, zet ook thee per mok.

Ze komt regelmatig naar beneden om water te koken, en een kop thee te maken.

En ik stel me zo voor dat mensen met een Quooker, zo’n kraan waar kokend heet water uit kan komen, ook makkelijk thee per glas zetten.

Waarom ik het bij een theepot houd

Toch houd ik het zelf bij mijn theepot met theemuts.

Vanwege de gezelligheid en troost die ze uitstralen!

Wie nog een waterkoker gebruikt, zal vast mijn post over je waterkoker ontkalken interessant vinden!

Nu ben ik benieuwd: hoe zet jij thee?

Similar Posts

45 Comments

  1. Wij gebruiken diverse losse theeën die we in lange zakjes in de thermoskan hangen om 2-4 minuten te laten trekken. Als de pot halverwege de ochtend leger wordt dan weer het al gebruikte zakje erin en heet water bijschenken. Weer 4 minuten laten trekken en er uit halen. Zo haalt deze pot met gemak het einde van de middag.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.