Nieuwe zorgpremies bekend: ga jij overstappen? + poll
Last updated on January 8th, 2024 at 11:19 am
De nieuwe zorgpremies zijn bekend. Volgens RTLNieuws is het voor maar liefst 72 tot 90% van de mensen financieel aantrekkelijk om over stappen naar een andere zorgverzekeraar. Dat is dus een grote meerderheid.
Toch stapt maar 7% over!
Wil jij goedkoper uit zijn qua zorgverzekering?
Stel dat iemand aan jou vraagt:
‘Wil je graag minder betalen voor je zorgverzekering?’
Dan denk ik dat de meeste mensen zullen antwoorden: ‘Ja!’
Maar de meesten van ons handelen daar dus niet naar. Hoe komt dat?
Ik ben benieuwd: Waarom stappen er zo weinig mensen over naar een andere zorgverzekeraar?
Ik heb een poll gemaakt om te kijken hoe jullie over overstappen naar een andere zorgverzekeraar denken. Had je nog niet gekeken naar de nieuwe zorgpremie van jouw verzekeraar? Op de site Zorgwijzer vind je een overzicht van alle zorgverzekeraars en hun nieuwe premies.
Ik zit op dit moment bij Ditzo. Daar ben ik tevreden over, maar ik ga toch wel even kijken of een overstap interessant kan zijn.
Leestips
Wat zou voor jou een reden zijn om de sprong naar een andere zorgverzekeraar te wagen?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ik denk er zwaar over om over te stappen. Het lijkt wel of de prijs erg hoog is dit jaar.
Love as Always
Di Mario
Nee, als je kind een beugel heeft, moet je vaak eerst een heel jaar aanvullend verzekerd zijn voordat ze wat gaan vergoeden. Dan is tussendoor overstappen niet handig. (Misschien leuke blogtip: hoe werkt het met beugels en verzekeringen)
Bovendien vind ik een zorgverzekeraar met principes belangrijk. Liever geen zorgverzekering die zo veel mogelijk winst maakt. Ik wil gewoon altijd zorg kunnen krijgen, dus geen narigheid met patiëntenstops bij mijn ziekenhuis omdat het budget op is ofzo.
Dat laatste kan ik me helemaal voorstellen!
Ik ben zwaar aan het denken…
Ik vind het belangrijk dat je zelf kunt kiezen voor een dokter of een ziekenhuis. En dat je facturen zonder problemen afgehandeld worden. Ik zit ook bij Ditzo en daar ben ik wel tevreden over. Ik heb net even gekeken maar voor mij maakt het bijna geen verschil (2 euro per maand maar) als ik overstap naar de goedkoopste. Dus ik blijf lekker zitten waar ik zit.