Net als in de film: kledinginspiratie door films en series
Last updated on June 26th, 2023 at 04:22 pm
Nadat ik met mijn twee dochters de film Mama Mia 2 had gezien, zat ik ‘s avond achter mijn computer op eBay ‘Mama Mia style skirts’ te zoeken.
Want de vrouwelijke hoofdpersoon droeg van die strokenrokken die ik altijd zo mooi vind.
Zwaar geïnspireerd door hoe leuk zij er wel niet uitzag, wilde ik ook zo’n rok! Ze zitten nog heerlijk ook weet ik uit ervaring. Ik heb namelijk een rode strokenrok, een groene en spijkerstof versie.
Rok in Mama Mia stijl
Ik kon er toen geen vinden, maar deze week struikelde ik over deze:
‘This is Lovely Floaty orange chiffon gypsy skirt like the one worn in Mama Mia 2 has an elastic waist great for the summer or beach.
I bought after seeing the film, but I am only 5’2 and is a fraction too long for me.approx 42 inch. Please note I will be away from 1st-9th sept. so won’t be able to post until the 10th
Thank you for looking.’
Altijd leuk om een collega-slachtoffer van de commercie en de invloed van films tegen te komen ; )
De invloed van films en series op het dagelijks leven en kleding
Ik denk dat films en series, zeker als ze heel populair zijn, best invloed kunnen hebben op de mode. Zelf blijk ik er dus wel gevoelig voor te zijn. Hoewel het natuurlijk wel een stijl kleding is die ik van te voren ook al mooi vond. Ik denk niet dat ik ineens broeken zou gaan dragen omdat ik ze had gezien in een film.
De stijl van de serie Downton Abbey, waarin je terug in de tijd gaat, vond ik ook altijd mooi. Mijn jongste dochter heeft ooit mijn haren nog eens in Downton Abbey stijl gedaan. Dat bleek warempel nog heel eenvoudig ook. En ik houd bijvoorbeeld ook van de jurk uit de tijd van Jane Austen. De serie Bridgerton is ook een genot om naar te kijken als het gaat om mooie kleding.
Ben jij wel eens beïnvloed door een film of serie? En zo ja, hoe?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Deze rokken doen me ergens denken aan Spanje! ????
Ik denk idd ook absoluut dat het invloed heeft. Herken het zelf ook wel!
Mooi rok. Ik wil graag lange rokje hebben
Dat heb ik soms ook! Grappig hoe films en series je kunnen inspireren. Stiekem zou ik er soms bij willen lopen als Sisi, haha!
Ooh ja, Sissie! Met die mooie blauwe jurk. En dat beelschone lange haar!