Kerstboom: ik laat de mijne zien
Last updated on July 1st, 2023 at 02:09 pm
Onze Kerstboom is bij de Aldi gekocht voor 50 euro, en het plan is om er zo’n twintig jaar mee te doen!
Hij is behangen met kartonnen kerstballen, en als piek gebruiken we al 12 jaar de kartonnen engel die mijn oudste dochter ooit maakte. Mijn favoriete versieringen zijn de vogeltjes die met klemmetjes aan een tak zijn bevestigd, en de vintage kerstbal die ik ooit bij de kringloop vond.
Mijn jongste zoon en jongste dochter vinden het leuk om te helpen met versieren. Mijn overige drie kinderen boeit het weinig.
Vragen over de kerstboom
- Heb je een kunst of ‘echte’ kerstboom, en waarom.
- Hoe groot is je kerstboom?
- Wat voor soort kerstballen gebruik je?
- Heb je een favoriete kerstversiering?
- Mogen de kinderversieringen er in?
- Ga je voor een bepaald ‘kleurschema’?
- Wanneer heb je de kerstboom gezet?
- Hoe lang blijft hij staan?
Mijn antwoorden over onze kerstboom
- Kunstkerstboom omdat ik dat zo praktisch vind, en omdat we er lang mee doen op termijn goedkoper.
- 1m80
- Kartonnen! Vroeger vanwege de kinderen, en nu vanwege onze overgebleven kat Harry. Repelsteeltje is nog steeds vermist..Heb jij je kerstboom al gezet, of zet je helemaal geen boom?
- Favoriete kerstversiering is de vintage kerstbal en de vogeltjes
- De kinderen staan er op hun versieringen in de kerstboom te doen.
- Ik heb de kerstboom gezet op 7 december
- Ik wil hem dit jaar laten staan tot Driekoningen, maar dat heb ik nog nooit gehaald. Meestal haal ik hem uiterlijk aan het eind van de Kerstvakantie weg.
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Wij hebben een ‘echte’ kerstboom met kluit van ongeveer 1.50 m. Mijn oudste dochter versiert de boom en zij dacht aan de kleuren roze, paars en zilver, maar kleine zus hielp mee en dus werd het een wat bonter geheel. Een pracht boom!
De boom staat sinds gister (10-12-12) en meestal heb ik er na oud- en nieuw genoeg van en gaat die er dan ook meteen uit.
1.Heb je een kunst of ‘echte’ kerstboom, en waarom.
Ik heb twee jaar geleden voor 20 euro een hele mooie nepperd gekocht in een opheffingsuitverkoop.
Gaat lang mee en je hebt geen rotzooi in huis.
2.Hoe groot is je kerstboom?
1.60m
3.Wat voor soort kerstballen gebruik je?
de onderste helft is plastic vanwege de katten
de bovenste helft glas
4.Heb je een favoriete kerstversiering?
nee nog niet, vroeger thuis hing er een antiek bootje in de boom, ik hoop ooit weer zoiets te vinden
5.Mogen de kinderversieringen er in?
ik heb geen kinderen
6.Ga je voor een bepaald ‘kleurschema’?
zilver
7.Wanneer heb je de kerstboom gezet?
zes december
8.Hoe lang blijft hij staan?
tot ik er genoeg van heb