Action wordt het meest gemist
Last updated on June 9th, 2021 at 11:04 am
Jaren geleden kwam er een boek uit over Nederlandse emigranten met de titel: ‘Ik mis alleen de Hema.’ Maar anno 2021, tijdens de lockdown, missen we de Action het meest: 14,9 van de mensen. Dat blijkt uit onderzoek van Q&A onder ruim 4581 Nederlanders.
Maar, bijna 40% zegt geen énkele winkel te missen!
Welke winkels missen we?
En ik dan?
Tsja, ik sluit me aan hierbij aan. Ik mis de Action ook het meest, en daarna inderdaad de Hema. Zo had ik afgelopen week ineens geen organische afvalzakjes meer, want die haal ik normaliter altijd even als ik bij de Action ben. Ook is mijn Nivea doucheschuim vrijwel op. De Hema mis ik omdat ik het zo gezellig vind daar.
Winkels die ik totaal niet mis zijn: Mediamarkt, Intratuin, Primark en Ikea. Maar daar kwam ik toch al nooit, dus dat ik niet zo moeilijk ; )
Mis jij een winkel? En zo ja, welke het meest?
Het onderzoek was overigens om te kijken hoe mensen Valentijnsdag 2021 gingen vieren.
Lees ook mijn post over superfan Ria Struijk!
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ik mis de kringloop en de kledingbak om overbodige kleding kwijt te kunnen. Het mag nu zelfs niet meer in de vuilnisbak. Van de ondergrondse kleding container is een restafval verzamelbak gemaakt, waar je mondjesmaat iets in mag doen met een pasje. We hebben nu een plasticbak, waar alleen schoon plastic van een bepaald type in mag. Een groenafvalbak, waar ik niets aan heb omdat ik composteer. Een papierbak waar alleen schoon papier in mag.
Wat moet je met echt vuilnis?
Kun je geen kleding meer in die kledingcontainers doen Vlierbloesem? Dat wist ik niet. Dat is inderdaad jammer zeg. Zeker nu het voorjaar nadert en mensen wellicht hun kledingkasten gaan uitmesten.
Tuincentra!
Action deed ik met click and collect, werkte prima!
Wat leuk Aukje! Ik wou maar dat ze hier ook click and collect deden zeg.
Action omdat ik dingen nodig had en die heb ik besteld zodra het kon. mogen ze er van mij inhouden!!! Ik mis vooral de kringloop beetje snuffelen en wat gebroken spul vervangen.
Niet! Echt? Ongelooflijk! Ik heb nog niet een winkel gemist.
Ook geen kringloopwinkels?