Vandaag wil ik ‘gewoon’ mijn vader terug

Last updated on June 21st, 2021 at 09:07 am

Rouw

Je bent nou wel lang genoeg dood geweest.

Vandaag is het 47 dagen geleden dat mijn vader is overleden.

Lees ook: Aangifte van overlijden en Rouwproces


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

28 Comments

  1. Het gebeurt wel dat ik ineens enorm verlang naar overleden familieleden en ze enorm mis.Ook na twintig jaar. Ze blijven toch dichtbij ook al heb ik ze ‘losgelaten’. Ken meer mensen die dat zo ervaren.

  2. Dat gevoel heb ik ook nog steeds,het is voor mij ook al weer 9jaar geleden dat mijn vader overleed en 16 jaar dat mijn moeder overleed,ik wil ze nog steeds bellen om zoveel te vertellen,het slijt wel….maar langzaam, veel sterkte.

  3. Ach Nicole… het nare van iemand moeten missen is juist de lange termijn ervan hè… Mijn schoonmoeder (nu meer dan 15 jaar overleden) kan ik ook nog steeds missen. Ik durf me niet voor te stellen hoe dat met een ouder zal zijn.

    Heel veel sterkte gewenst.

  4. Heel herkenbaar. Ik dacht ook vaak “het grapje heeft nu wel lang genoeg geduurd”. Ik vond en vind troost in de gedachte dat mijn vader eigenlijk voortleeft. In mij en in mijn dochter. In eigenschappen die we van hem geërfd hebben maar ook door de verhalen over hem die we blijven vertellen. Zo blijft hij dicht bij ons. Sterkte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.