Vers brood haal ik bij Lidl!
Last updated on February 22nd, 2024 at 02:02 pm
Vers brood haal ik bij Lidl!
Nee, dit is geen citaat van mij, maar een jubelkreet van zanger George Baker.
Vers brood haal ik bij Lidl op de wijs van Una Paloma Blanca
Hoewel ik de hele dag naar kalmerende klassieke muziek luister op Classic FM, hoor ik om de haverklap George Baker jubelen op de klanken van Una Paloma Blanca:
‘Vers brood haal ik bij Lidl!’
Nieuwsgierig geworden naar deze reclame, ging ik op zoek naar meer informatie. En dat leidde naar een bijzonder leuk reclamespotje van de Lidl met mooie muziek en een romance in een notendop! In 50 seconden krijg je een liefdesverhaal voorgeschoteld!
Lieve romantische film in 50 secondes!
Kijk maar:
Ik word er helemaal blij van!
P.S. In een recente test van Kassa kwam het Lidl fijn volkoren brood als beste uit de test.
Je kunt ook zelf brood bakken met broodmix van Lidl!
Consumentenbond over vers brood Lidl
De Lidl testte diverse meergranenbroden en daarbij was ook vers brood van de Lidl met meergranen! De Consumentenbond noemde het brood van de Lidl zelfs de beste koop en het kwam als beste uit de test.
Waar koop jij jouw brood? Of bak je het zelf net als Teunie Luijk van Eenvoudig Leven?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Zelf brood bakken is heerlijk!! Helaas is onze machine onlangs stuk gegaan. Wij kopen altijd brood bij de jumbo
Ga je nog weer een nieuwe kopen Mandy?
Ik houd van reclames. Veel mensen hebben er een hekel aan maar het zijn eigenlijk gewoon korte filmpjes, soms goed, soms slecht.
Dat is zeker waar Frederique. Sommige zijn ronduit briljant.
Mijn brood komt bij Dirk of AH vandaan. 1x per week eten we lekkere broodjes.
Ik koop mijn brood bij de Lidl. Wel het verse brood dat ik zelf nog moet snijden en die is heerlijk.
Met het andere brood van de Lidl heb ik geen ervaring eerlijk gezegd.