Uggs via Vinted: omdat het leven te rottig is voor koude voeten
Last updated on March 11th, 2024 at 11:02 am
Ik heb ‘nieuwe’ Uggs via Vinted!
Al jaren draag ik Uggs van Uggs Australia, als ik geen Birkenstocks of ballerina’s draag. Uggs blijken namelijk de enige laarzen te zijn die mijn voeten warm houden.
Dus ondanks diverse pogingen om af te kicken van dit lompe schoeisel, kom ik er telkens weer bij terug. Zoals ik in de titel al schreef:
‘Het leven is simpelweg te moeilijk om ook nog eens koude voeten te hebben.’
Uggs hartstikke versleten
Maar als je schoenen dag in dag uit draagt, dan slijten ze. En helaas waren mijn Bailey Bow Uggs die ik kocht met korting met behulp van mijn Bijenkorf punten helemaal afgetrapt. Sterker nog, laatst maakte ik bijna een sliding in ons gazon omdat ik ‘even snel’ wat in de groene container wilde gooien. Daar waren de inmiddels spekgladde zolen niet meer op berekend.
Zuchtend besloot ik dat ik nieuwe Uggs moest kopen.
Maar die krengen zijn zo duur.
Ze kosten rond de 200 euro, en de Bijenkorfkaart waarmee ik korting kon krijgen is opgeheven. Bovendien spoken steeds de horrorverhalen door mijn hoofd dat uggs gemaakt worden van binnenstebuiten gekeerde lammetjes!
Echt vreselijk.
Daarom besloot ik Uggs via Vinted te zoeken. Dat is én goedkoper, en ik draag niet bij aan nieuw leed van die lammetjes.
Uggs via Vinted gevonden!
Op Vinted wemelde het van de Uggs. Maar omdat ik voor een dubbeltje op de eerste rang wilde zitten, vielen de meesten af. Die kosten bijvoorbeeld nog steeds 150 euro. Uiteindelijk heb ik voor 46 een paar ‘nieuwe’ Uggs kunnen kopen! Bijkomend voordeel is dat deze een ‘grove zool’ hebben.
Zo hoop ik in de toekomst ongewenste slidings te voorkomen.
Ik ben helemaal blij, en mijn voeten zijn heerlijk warm.
Leestip
Hoe houd jij jouw voeten warm?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ze zijn echt favoriet voor jou he? Helaas kan ik er niet op lopen. Anders kocht ik ze ook voor mijn vaak ijspegels
Ja, ze zijn zo heerlijk warm Izerina, en ik kan er goed op lopen.
Ik heb een electrische voetenzak. Jammer genoeg kan ik daar niet mee naar buiten, maar tijdens m’n werk stilzittend aan mijn bureau is het heerlijk!
Dat lijkt me ook heel prettig Hermieneke.
Omdat ik door een bepaald medicijn altijd koude voeten heb, kreeg ik in Australië een paar Uggs van mijn dochter. Terug in Nederland heb ik ze binnen aan als pantoffels en binnen nooit meer koude voeten. Buiten werkt het niet, met of zonder Uggs altijd koude voeten.
Prima oplossing, via Vinted. Mijn voeten blijven binnenshuis warm in een paar nep-Uggs. Voor 25 euro bij Van Haren. Het zijn officieel schoenen, maar ze waren de helft goedkoper dan dezelfde sloffen, dus ging ik maar voor die en ze bevallen prima.
Wat fijn dat ze je voeten goed warm houden Naomi!