Dentalux sensitive plus tandpasta: goed alternatief voor Sensodyne?
Last updated on April 1st, 2024 at 11:10 am
Vanochtend was ik bij mijn viermaandelijkse afspraak bij de mondhygiëniste. Zij vertelde me dat haar gevoelige tanden veel meer baat hadden bij de budgetvriendelijke Dentalux Sensitive Plus tandpasta van de Lidl dan bij de dure Sensodyne!
Ik houd van dit soort tips van (ervarings)deskundigen.
Dentalux Sensitive Plus tandpasta Lidl versus Sensodyne
Even ter vergelijking: de Dentalux Sensitive Plus tandpasta van 125 ml van de Lidl kost 0,69. Een tube Sensodyne van 75 m l kost 5,99! Nou kun je het vaak in de aanbieding kopen, maar dan nog is het een prijzige tandpasta.Met andere woorden, ik ben na de mondhygiëniste onmiddellijk naar de dichtstbijzijnde Lidl gereden om Dentalux Sensitive Plus tandpasta te kopen!
Baat het niet, het schaadt ook niet.
Ik houd jullie op de hoogte van de effecten van deze budgetvriendelijke tandpasta.
Over een maand of twee kom ik erop terug.
Samenvattend
Volgens mijn mondhygiëniste is Dentalux Sensitive Plus van de Lidl een uitstekend en goedkoop alternatief voor Sensodyne tandpasta voor mensen met gevoelige tanden.
P.S. Een artikel in the Engelse Daily Mail bevestigt de stelling van mijn mondhygiëniste.
Leestips
Welk type/merk tandpasta gebruik jij?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Gevoelige tanden is zo naar! Bedankt voor de tip mocht ik er weer last van krijgen dan probeer ik die ook eerst.
Ja, voor die prijs kun je nog wel eens iets uitproberen.
Hoop dat het goed werkt de Dentalux Sensitive Plus, als het een beter product is moet je het niet laten liggen.
Maar ik sluit me wel aan bij de reactie van Di Mario. Hans
Ik gebruik ook sensodyne en dat helpt echt voor mijn gevoelige tanden…ik zal jouw tip onthouden! Ik moet wel zeggen dat ik erg lang doe met 1 tube, dus qua kosten valt het mee.
Ben benieuwd naar je ervaring over een paar maanden, succes!
ik gebruik theramed, ik vindt dat zo’n handige verpakking
-Een @->- voor jou.
Voor die prijs ga ik het zeker eens proberen!
Uit de test van de Consumentenbond blijkt dat aquafresh het beste eruit komt. Van de 18 getestte staat dentalux op nr 14. Er is gekeken naar oa fluor, schurende werking, duurzaamheid qua verpakking.
Ik gebruik prodent coolmint, staat op plek 15.
Heb de aquafresh al in huis 😂
Oh, dat is dan weer niet zo goed Ria. Op de 14e plek…
Wij gebruiken Oral B tandpasta, ook zo schreeuwend duur. Da’s de keuze van mijn verkering, uiteraard (haha). Ik denk dat de tandpasta niet uitmaakt maar hoe je poetst wel.
Wij gebruiken Oral B een fijne tandpasta. Niks mis mee.