Cadeau voor 50-jarig huwelijk
Last updated on February 6th, 2024 at 01:22 pm
In december waren mijn ouders 50 jaar getrouwd. Mijn zusjes en ik wilden ze graag iets moois geven voor die bijzondere mijlpaal, maar ja: wat?!
Cadeau voor 50 jarig huwelijk
Mijn ouders houden erg van fietsen, en doen dat graag en veel. Zo kwamen we op het idee om ze een beeldje te geven van twee mensen op de fiets. Op de trouwkaart van mijn ouders stond: ‘Iemand liefhebben is bereid zijn oud met hem te worden.’ We besloten om die tekst een beetje aan te passen:
Iemand liefhebben is bereid zijn samen op te fietsen.’
Die tekst zetten we op een mooie afbeelding, met behulp van Canva. Een mooie lijst kochten we bij de Action. En dat schilderijtje gaven we in combinatie met het fietsbeeldje.
Ik vind het erg mooi geworden, en mijn ouders hopelijk ook : )
Lees ook: Kleding 50-jarige huwelijk en Grappige tips voor een goed huwelijk
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Hi,
Ik vind dat beeldje ook erg mooi. Waar heb je dat gekocht als ik vragen mag? Dat past ook goed bij het 50 jarig huwelijk van mijn ouders namelijk!
Alvast bedankt.
Groetjes,
Esther
Ik kon het niet goed terugvinden waar ik het specifiek kocht, maar kwam het wel tegen via Google. Hier is in ieder geval 1 adres: https://www.cyclinglifestyle.nl/webshop/gadgets–cadeaus/beelden/detail/307/beeldje-samen-fietsen.html