Zo ziet opgeven eruit

Last updated on June 27th, 2023 at 04:16 pm

opgeven

Ik schep er eer in om mij elke ochtend netjes aan te kleden!

Mij zul je nooit in een joggingpak of badjas zien.

Opgegeven

Maar toen ging ik door mijn rug. Daardoor kon ik niet hardlopen en ging ik noodgedwongen wandelen. Daardoor kreeg ik zulke enorme blaren dat ik nu alleen nog maar Birkenstocks kan verdragen.

Met sokken.

Ik heb het even opgegeven om nog moeite doen.


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

23 Comments

  1. Ik gebruik enkel een donkerblauw huispak van en naar het sanitair op de camping.
    Na het seizoen hangt het gewassen maanden in de kast. Tot het griepvirus toeslaat, gelukkig negatief getest, en je huid gevoelig is voor strakkere kleding. Dan is zo’n pak een uitkomst. Ik hoop morgen weer gewoon in de kleren te kunnen.

  2. Blaren krijg je als je te veel beweging in je schoenen hebt. Dus bij elke stap is het belangrijk dat je heel goed passende dikke sokken draagt! Het moet elkaar omsluiten zonder loze ruimtes. Ik voel het verschil meteen als ik 100% passende sokken aan heb tijdens mijn dagelijks halfuurtje lopen of die iets te wijd zijn. Dan heb ik meteen last. Hart. gr Mieke

    1. Ik had mijn schoenen met veters aan, met sokken nota bene. Maar ik heb me daar dus op verkeken: ik dacht dat ik daar fijn in zou kunnen wandelen, maar kreeg tot mijn verrassing blaren.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.