Dit was de slaapkamer van mijn oudste zoon
Last updated on July 26th, 2023 at 01:51 pm
Toen mijn oudste zoon op zichzelf ging wonen nam hij al zijn spullen mee. Er bleef dus een leeg kamertje over. Alleen zijn bureautje en een stoel stonden er nog.
In eerste instantie koesterde ik al die lege ruimte.
Van lege ruimte naar….
Maar toen bedacht ik dat de crosstrainer, die bij gebrek aan ruimte op het balkon stond, best goed in dat kamertje kon staan. Op het balkon had hij te lijden van weer en wind. (Inmiddels zitten de trappers muurvast en moet hij terug naar de kringloop.)
Bij gebrek aan crosstrainer gebruik ik het kamertje nu om work-outs via youtube filmpjes te doen. Het blauwe matje vond ik op de kamer van mijn oudste dochter die in Engeland zit : )
Ik ben best blij met dit kamertje. En ik waak er voor dat er verder geen zooi in wordt gezet.
Het is een soort sportkamertje geworden!
Heb jij nog lege ruimte in huis?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Hier schoven ze allemaal door en heb ik van de oude kamer van de jongste een werkkamer gemaakt en ik heb nu nog een klein kamertje over waar de opgang naar de zolder in zit en daar is een soort inloopkast van gemaakt voor de kleren en hobbyspullen.