Stay ups van de Action getest
Ik ben altijd in voor stay up kousen voor een vriendelijke prijs. En laten ze nou bij de Action stay ups hebben voor maar 1,99!
Ik kocht onmiddellijk de zwarte én de huidkleurige.
Op mijn review blog lees je mijn ervaringen met deze stay ups.
Maar ik vrees dat de foto al veelzeggend is…
Zie ook Zeeman panty.
Ik draag het liefst een legging of een maillot. Deze dingen zal ik nooit kopen.
Een maillot vind ik zo verstikkend, omdat je daar helemaal in zit! Dan in vredesnaam maar een legging. En die doe ik thuis dan meteen weer uit.
haha, een plaatje zegt meer dan 1000 woorden inderdaad!
Ja hè? Daar is geen review meer bij nodig eigenlijk : )
Ik koop ze eigenlijk niet, moet ik bekennen. Ze zien er wel leuk uit. :)
Haha ik ben bang dat stay ups niet de juiste benaming voor deze kousen is ;)
Nee, dat heb je heel goed gezegd Mirjam : )
Die zijn mijn falling downs….
Haha, nou die review hoef ik niet meer te lezen! Het is wel duidelijk :)
Ja, die foto zegt genoeg. Heel fijn om dit gezien te hebben. Ik gebruik ook graag hold ups (zoals ze dan weer heten bij de Hema) en daar zijn ze duurder. Dus als dit de moeite waard was geweest, had ik ze zeker bij de Action gekocht. Bij de Hema blijven ze prima zitten en kan je er erg lang mee doen. Ik ben sowieso erg zuinig met panty’s, maar na heel lang gebruik gaat de rek er ook uit. En gebeurt dat ook als op de foto. Maar… dan heb ik hem ondertussen wel tig keer gedragen.
Die van de Hema werken bij ook veel beter inderdaad. Wel jammer dat deze van de Action niet blijven zitten vind ik. Want ze waren voor een mooie prijs.