Zorgpremie 2021: blijven of weggaan?
Last updated on March 19th, 2021 at 02:01 pm
In mijn mailbox vond ik vanochtend een bericht van mijn huidige zorgverzekeraar Ditzo. Daarin stond de zorgpremie voor 2021.
Mijn zorgpremie bij Ditzo zou per maand 119,95 zijn, en op jaarbasis 1425,50.
Dat is inclusief de 1% korting die ik krijg als ik de zorgpremie voor het hele jaar in één keer afreken.
Kijk dit is ‘m:
Kan die zorgpremie niet goedkoper?!
Tsja… Van die 1% korting ben ik niet erg onder de indruk. Dus wierp ik een korte blik op zorgwijzer.nl. Daaruit blijkt dat ik bijvoorbeeld voor 109,25 terecht kan bij Zilveren Kruis, maar dan lever ik wel in op de vrijheid van zorgkeuze.
Ik moet me er nog meer in verdiepen, maar op dit moment denk ik vooral:
- Ditzo bevalt tot nu toe goed.
- Ik kan bij Ditzo de a.s.r. Vitaly app gebruiken, waarmee ik inmiddels voor 130 euro aan bol.com waardebonnen heb verdiend door voldoende te bewegen.
Heb jij al een voorstel gehad voor je zorgpremie? En wat vond je van het bedrag?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ja ik vind het niet normaal zo duur. Totaal onnodig om steeds die prijzen zo te verhogen.
Heb aardig wat zorgverzekeraars gehad. Eerst via m’n werk met Nationale Nederlanden, ondanks dat de baas 70% betaalde was die duurder dan de meeste andere verzekeringen. Bestaat volgens mij ook niet meer. Univé gaf jaren een onjuiste korting in het nieuwe zorgstelsel. Via De Friesland zit ik nu alweer jaren bij DSW. Zeker niet de duurste, maar ook niet de vervelendste. Goede vergoedingen, veel vrije keus en je hoeft er niet te declareren. Een van de weinige die nog zonder winstoogmerk werken. Ze maken doorgaans als eerste de nieuwe tarieven bekend omdat ze die simpoelweg berekenen. Andere verzekeraars wachten op elkaar om net een euro onder een ander te gaan zitten. En als dat te krap blijkt, dan doen ze gwoon wat lastiger met vergoeden. Een kennis van me heeft veel problemen bij ZilverenKruis.
Ik vind het een mooi uitgangspunt dat ze zonder winstoogmerk werken Ximaar.
Wij zitten ook bij Ditzo (met tandarts erbij), het bevalt ons prima. :)
Wij ook en blijven ook nog 2021
Zelf zit ik sinds vorig jaar met DSW en ben daar echt heel erg blij mee.
Ieder jaar wisselen net als energie spaart veel geld overal is basisdekking t zelfde
Anderzorg geeft volgens mij 2 procent korting voor jaarbetaling. Er is vrije keuze in zorgaanbieders.
Het gaat helemaal online, maar heel handig.
De basispremie valt ook mee.
JA, al binnen. Te duur en dus stap ik over. Naar Ditzo voor bijna 110,- per maand