Zeeman statiegeldtas van 1,-

Last updated on January 19th, 2024 at 04:12 pm

zeeman statiegeldtas

Hoe vind je mijn Zeeman statiegeldtas?

Er komen steeds meer mensen die een extra tasje bij zich hebben als ze gaan winkelen. En dat doen ze om het gebruik van plastic tasjes terug te dringen.

Maar in sommige winkels krijg je niet eens de kans om een plastic tasje te weigeren. Voor je het weet, hebben ze je aankopen al in een plastic tasje gedaan.

Zeeman statiegeldtas voor 1,-

Daarom ben ik blij verrast met de actie van de Zeeman. Zij geven sinds de eerste week van augustus geen grote plastic tassen meer mee. En ze bieden ook meteen een alternatief: een statiegeld tas. Je betaalt er 1 euro voor, en als je hem weer inlevert krijg je je euro terug. Ook als hij vies en kapot is!

De Zeeman statiegeldtas is gemaakt van gerecyled polyester. En aan de tas zit zo’n klein opbergzakje vast! Daar kun je de tas invouwen, en dus makkelijk meenemen. De tas laat zich warempel ook echt gemakkelijk in het kleine tasje duwen. Dat is ook wel eens anders namelijk. Kijk hier zie je de grote tas ín de kleine tas:

Ik vind het een leuk initiatief van de Zeeman! En dit zeggen ze er zelf over.

Je vindt ook leuke babykleding bij Zeeman. Zie mijn post Zeeman baby.

Vergeet ook niet mijn post over de Zeeman panty.

Lees ook: Opvouwbare boodschappentas Action.

Zou jij 1 euro neertellen voor dit tasje?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

26 Comments

  1. Een paar weken geleden kocht ik iets bij Zeeman en toen kreeg ik te horen dat ik geen plastic tasje meer zou krijgen, maar meestal gaf ik toch al aan dat ik geen tasje hoefde. In mijn schoudertas zit altijd een dun nylon tasje, wat ik heel erg vaak gebruik. Bij die Zeeman werd me trouwens geen alternatief aangeboden, dus ik wist nog niet van het bestaan van de statiegeldtas af totdat ik het hier nu lees.

    In sommige winkels in België krijg je trouwens al een paar jaar geen plastic tasjes meer.

  2. op zich een goed initiatief, maar toch zorg ik dat ik zelf altijd een paar tassen bij me heb, eentje in mijn handtas en een paar oudjes in mijn fietstassen voor als ik onverwacht meer mee wil nemen dan ik dacht, want er zullen toch mensen blijven die die tasjes niet inleveren en weggooien , dan moeten er toch weer nieuwe gemaakt worden en natuurlijk is niet alleen de productie een belasting voor het milieu, maar ook het vervoer

  3. Ik vind het een heel goed initiatief van de Zeeman!
    Ik ben nu in het bezit van een gele en ik wil eigenlijk ook wel graag een blauwe. dat vind ik een mooiere kleur ;-)
    Ik wilde eigenlijk al best lang zo’n tasje, maar had er nog steeds geen gekocht. Nu heb ik er een van de Zeeman. Erg leuk vind ik dat je hem ook kapot kunt inleveren.
    Ik probeer er meer op te gaan letten om minder plastic tasjes aan te nemen, maar dat lukt nog niet altijd. Ik vergeet het gewoon. (erg hè?)

  4. Bij onze Zeeman krijg je al een half jaar geen tasje meer, ik heb een soortgelijk tasje in de vorm van een aardbei in m’n tas zitten. Vind ik er net even gezelliger uitzien dan een Z’man tasje. Ik vind het wel een heel goed initiatief. Ik zeg ook heel vaak in winkels dat ik geen tasje wil.

  5. Ik ben de enige hier die eigenlijk wel blij is af en toe een plastic tasje aan geboden te krijgen.
    Ik heb steevast een tasje in de auto voor het geval er iemand wagen ziek wordt. Of als ik de honden uit laat, wij wonen namelijk in een gebied waar geen bakken staan waar je de uitwerpselen van de honden in kan deponeren en om nu heel de tijd met een klein dieprieszakje te lopen ieksss. Ook in de pendaalemmer in de badkamer gaat een plastic tasje , en vast en zeker gebruik ik ze op nog veel meer plaatsen in huis.

    1. De tasjes die bij ons het huis binnenkomen gaan inderdaad ook in pedaalemmers. Vooral in die bij de wc en badkamer, omdat die relatief klein zijn. Een opruimtip die ik vaak hoor is om standaard een plastic tasje in je auto te hebben, en dan elke keer dat je ergens moet wachten, daar troep in te doen.

  6. Ik moest mijn blauwe zeemantasje maar eens omruilen, na een half jaar intensief gebruik zit er nu toch een gat in. Ik vind het ideaal!
    (en de plastic tasjes die ik toch nog krijg, vervullen hier de functie van plasticverzamelaar waarna hij in de oranje plasticbak verdwijnt)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.