Ons weekmenu – € 3,33 per persoon

weekmenu

Deze week staat er bij ons op het menu een Provencaals gehaktbrood, Kipfilet met bieslookroomsaus en Loaded aardappelen met een saus van witte kaas en olijven. Jaja, niet slecht voor een culinaire Filistijn zoals ik, die normaliter steeds dezelfde gerechten rouleert!

Hello Fresh Weekmenu

Maar ik heb iets ontdekt! Als ik geduldig ben, dan krijg ik vanzelf een aanbieding voor een Hello Fresh weekmenu die ik niet kan weigeren. Eerst proberen ze mij met kortingen van 30% te verleiden, maar daarvoor zet ik mijn koksmuts niet op. Nee, het is de korting van 50% die mij doet toehappen. Want dan kost een Hello Fresh maaltijd zo’n 3 euro per persoon. En dát is best voordelig.

hello fresh

Extra voordeel van een HelloFresh box: een veel korter boodschappenlijstje

En een HelloFresh box heeft nog een extra voordeel en dat is dat mijn boodschappenlijstje ineens lekker kort wordt. Als alles voor de dagelijkse maaltijd in een HelloFresh box wordt bezorgd, dan scheelt dat enorm. Kortom, ik ben erg blij met deze gang van zaken.

En als de maaltijdbox op is, dan keer ik opgelucht terug naar mijn eigen, gewone recepten.

Tot de volgende 50% aanbieding.

Leestips

Met deze affiliate link krijg je 110 euro korting op een Hello Fresh box.

P.S. Belangrijke Hello Fresh tip: controleer meteen even of je alle ingrediënten in huis hebt. In theorie zit alles in de maaltijdbox, maar de recepten hebben een ‘Zelf toevoegen’ deel. Ik miste bijvoorbeeld de balsamicoazijn voor het Provencaalse gehaktbrood!

hello fresh hack

Wat staat er bij jou op het menu deze week?

15 Comments

  1. Is dat 3,33/7 dagen = 0,48 euro per persoon per dag? Dat is erg goedkoop.
    Zelf at ik vandaag een warme maaltijd van ca 1,89 euro. Libanese couscous met roozijnen, paprika, chinese roerbakgroente (taugé, wortel, kool), maisolie, Libanese kruidenmix en 3 knakworstjes. Totaal cira 420 gram.

    Maar dat zijn niet de totale kosten. Daar komt nog circa 12 euro per maaltijd bij voor 10 mensminuten in de keuken en 4 mensminuten (per maaltijd) voor het halen van de boodschappen en 2 mensminuten voor het afwassen. Verder nog kosten voor water, gas, stroom, afschrijving koelkast, idem gasstel, schoeisel, afwasborstel etc.

    Overigens is Filistijn het Arabisch woord voor Palestijn. In hun bezette land is idd alles aan gruselementen.

  2. Voor 1 persoon is koken duur(der). Ik kook vers, weinig vlees en vries veel in, pastasaus, chili enz. Ik gok 4-5 euro per maaltijd. Wel krijg ik soms een hele mango als dessert 🥭. Ik bedank de afdeling Boekhouding/Excel dan hartelijk.

  3. Klinkt heerlijk en zeker een mooie pp prijs. Dank voor de tip! Voor deze week alles al in huis. We eten o.a. spitskool met gehaktballen, een saucijsje met spruitjes en uit mijn hoofd nog ergens een stamppotje. Mijn ervaring is dat je als je met het seizoen mee eet, ook meestal rond de 4 euro pp kan eten. Afhankelijk van welk vlees je koopt, want bijvoorbeeld rundvlees is echt schandalig duur geworden.

  4. Bij ons deze week oa: spitskool, witlof, macaroni, soep.
    Ik kijk nooit wat het per persoon kost. Maar nu onze 2 zonen 3 maanden na elkaar getrouwd, zijn en we ons tweeën zijn wil ik gaan proberen of het lukt om voor 50 euro in de week de boodschappen te halen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.