Eindelijk een nieuwe retro koelkast
Last updated on November 18th, 2024 at 10:49 am
Toen we zo’n dertien jaar geleden naar het platteland verhuisden, kochten we een nieuwe, losstaande koelkast van het merk Liebherr. In de loop der jaren vertoonde die steeds meer mankementen, maar het grootste probleem was inmiddels dat hij niet meer goed koelde.
Dus ging ik op zoek naar een goed alternatief.
Nieuwe koelkast kopen: research doen
Nadat ik uitgebreid research had gedaan wat de beste koelkast voor ons was, voor de beste prijs deed ik vervolgens… niets. Ik schrok toch een beetje terug voor een grote uitgave. Uiteindelijk was het mijn man, die normaliter juist degene is die voor vertraging zorgt, die mijn gebrek aan daadkracht zat werd.
Koelkast bestellen
Hij begon druk uit te oefenen om eindelijk door te pakken en de koelkast te bestellen en dreigde met:
‘Anders doe ik het wel!’
Maar het punt is dat mijn man puur praktisch is als het gaat om keukenapparatuur en de inrichting van ons huis in het algemeen. Als het aan hem lag hadden we overal handige tl-lichten in plaats van sfeervolle kroonluchters.
Met zo’n praktische inslag is niets mis, maar ik hecht wél aan een leuk uiterlijk voor de spullen in ons huis. En ik droomde van een koelkast in een vintage stijl. Vandaar ook dat ik bij het merk Schneider uitkwam. Smeg koelkasten zijn ook erg leuk, maar veel duurder.
Het voordeel van een blog is dat je je eigen research makkelijk kunt terugvinden. Op basis van mijn eigen blogpost hebben we nu eindelijk een nieuwe koelkast van het merk Schneider. Ik heb hem gekocht via bol.com omdat ik goede ervaringen heb met hun klantenservice.
De oude koelkast versus de nieuwe koelkast
Hierboven zie je onze oude Liebherr koelkast in ontmantelde staat. Ik had alle stoelen op tafel gezet om de meneer die de nieuwe koelkast kwam brengen alle ruimte te geven.
En hieronder zie je de nieuwe Schneider koelkast:
Nu pas merken we hoe koud een koelkast hoort te zijn, en hoe slecht onze oude koelkast nog koelde.
Iedereen is blij met onze nieuwe koelkast. Mijn man omdat hij zo goed koelt en ik omdat ik hem zo mooi vind.
Wat voor soort koelkast heb jij? Inbouw of losstaand?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
een ingebouwde koelkast
en die zijn helaas heel wat duurder dan de vrijstaande.
Een inbouw, vrij nieuw, twee jaar oud denk ik. De vorige deed ineens de stop doorslaan na 20 jaar. Het is een Beko. Qua energiegebruik is het ook stukken beter.
Een retro-koelkast heeft wel een bepaalde uitstraling.
Gelukkig zijn jullie beide tevreden met de nieuwe aanschaf. Hans
Wat een toffe koelkast!
Haha ik ben echt megajaloers 🤣
Wat een geweldig toffe koelkast!
Dankjewel : ) Ik vind hem ook prachtig.
Wat een leukerd! Ik heb een inbouwkoelkast met vriesvak. Maar die hoort bij het huis dus als er iets mee is, kost het mij niks.
Hele mooie koelkast.
Daar ga je eten echt veel langer goed in houden.
Die stoel, die fauteuil, die hoort daar?
Ja, die staat er altijd. Daar drink ik altijd mijn koffie : )