Kerst sentiment 2023
Last updated on November 11th, 2024 at 11:19 am
Mijn kerst sentiment voor 2023 in een notendop.
Last updated on November 11th, 2024 at 11:19 am
Mijn kerst sentiment voor 2023 in een notendop.
Nicole Orriëns studeerde psychologie aan de Universiteit Utrecht. In 2001 begon ze haar eerste blog, en sindsdien werkt ze als fulltime blogger en heeft haar eigen bedrijf: Professional Blogging Services.
Haar academische achtergrond gebruikt ze om antwoorden en informatie te vinden over zaken waarmee iedereen in het dagelijks leven te maken krijgt.
Ze is getrouwd en heeft samen met haar man vijf kinderen. Ze woont op het Achterhoekse platteland.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Ach Nicole toch
Dat begrijp ik heel goed.
Teveel verdriet coor een mens. Sterkte ❤️
Ja, het bescheiden van de kerst is wel weg in deze tijd.
De reclame speelt er handig op in, eten, maagzuurremmers en nu komen de vakanties in beeld.
Soms krijg je het gevoel dat ze je gek willen maken. Hans
Sterkte Nicole. Goed van je dat je je gevoel niet wegdrukt. De enige weg om met verlies om te gaan is er doorheen. Niet dat je daar veel aan hebt als je nog in de tunnel zit, maar er is licht aan het uiteinde van die tunnel. Ander licht dan waar je erin ging en met een gemis wat er altijd zal zijn, maar toch met licht.
Heel veel sterkte voor nu en verder.
ik begrijp je….
maar denk ook een beetje aan de mensen die er wel zijn, dat nemen ze je daarna nooit meer af
Een @->- voor U.
❤️
Oppassen dat je niet verbitterd raakt,dus altijd naar God toe gaan,hoe moeilijk het is,Hij is de enige die rust en vrede geeft,en liefde. Een heel gezegend en liefdevol jaar met elkaar.
Ik keur ‘m goed.