Hoe ga je om met de verjaardag van je overleden kind en meer…

weekoverzicht

Hieronder een overzicht van de blogposts die ik onder andere schreef in de afgelopen week. En de Top Vijf van de meestgelezen blogposts op Huisvlijt!

Hoe ga je om met de verjaardag van je overleden kind?

Vandaag is het 18 januari, de dag waarop mijn dochter Lucy geboren werd. Het is de vierde verjaardag zonder haar. Dat zijn er dus vier te veel wat mij betreft. Ook dit jaar vraag me ik af:

‘Hoe ga ik hier in vredesnaam mee om?’

Hoe ga je om met de pijn? Met het idee dat het een feestelijke dag zou moeten zijn? Ik schreef er over op mijn blog over rouw Reis door het land van rouw.

verjaardag overleden kind

Kruidvat tissues ervaring

Als je de goedkoopste tissues koopt, de soort waarvoor je helemaal moet bukken omdat ze zo onderaan staan, dan  verwacht je toch niet dat ze geparfumeerd zijn?! Op mijn review blog vind je mijn ervaring met Kruidvat tissues.

tissues

Koffie zetten

Wijlen mijn schoonmoeder zette nog echt koffie op de ouderwetse manier. Ze kookte water met een fluitketel en goot dat langzaam en voorzichtig in een plastic filter met daarin een papieren filter dat ze op haar Villeroy & Boch koffiekan (acapulco) zetten. Ik vond haar koffie niet zo lekker, maar ik weet niet waar dat aan lag. Zelf heb ik het idee dat het aan de gebruikte koffie lag. Zelf zet ik altijd koffie met een koffiefilterapparaat. Op mijn blog over koffie lees je over verschillende koffiezetapparaten.

ouderwets koffiezetten

De 5 meest gelezen posts op Huisvlijt van deze week

Hieronder de 5 meest gelezen blogposts van de afgelopen week. Als je op de afbeelding klikt, ga je vanzelf naar de blogpost.

1. Baking Soda bij de Action

baking soda action
2. Elf Ideeën om oude dekens te hergebruiken

oude dekens hergebruiken

3. Wat kun je beter niet bij de Action kopen

action winkel

4. Winter Rok Outfit

rok outfit winter

5. Oude kleren hergebruiken

oude kleren hergebruiken

Veel leesplezier!

7 Comments

  1. Een kind is heel wat anders dan een zus…maar toch ;)
    14 januari is het 8 jaar dat mijn zus overleden is…we hebben samen een tompouce bij de koffie gegeten (man en ik) Die dag laat ik nooit zomaar voorbij gaan.
    zelf ben ik nu al 3 jaar ouder als dat zij ooit mocht worden…de tijd vliegt maar de herinnering blijft.
    Sterkte

  2. Gemis blijf bij je. Sterkte. Herinneringen van haar verjaardag voor jou heel moeilijk. Ik heb met je doen. Oude kleren gebruikt jij nog om te maken. Lekker goedkoop. Zonde om weg te gooien. Het is zeker goede tips.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.