Huisvlijt Overzicht: Leven in het zicht van de dood, hardlopen en minibieb en meer!

weekoverzicht

Leven in het licht van je naderende dood

Ik heb zitten twijfelen of ik de film Come See Me In The Good Light niet op Huisvlijt moest zetten, maar besloot dat hij toch beter op mijn blog over rouw past. Deze documentaire volgt Andrea Gibson die de diagnose terminale eierstokkanker kreeg. Er is dus spraken van rouw in de zin van verlies van gezondheid, en weten dat je je leven zult gaan verliezen. Wat deze film zo bijzonder maakt is onder meer dat hij niet droevig is. Mijn recensie vind je op Reis door het land van rouw.

come and see me in the good light

Nobody Knows You’re Here

Het zal je maar gebeuren: je bent op een dieptepunt in je leven en staat zelfs op het punt om dakloos te worden en dan biedt een vriendelijke dame je een warme kop koffie en een luisterend oor aan. En dan word je wakker in een kamer met de deur op slot! Wat is er aan de hand? Lees nu mijn review van Nobody Knows You’re Here van Bryn Greenwood.

nobody know you're here

Hardlopen en minibieb

Tijdens mijn dagelijkse hardlooprondjes in de ochtend kom ik van alles tegen. En soms is dat een minibieb. Ik schreef er over over op mijn hardloopblog Ren mama, ren.

hardlopen

De 5 meest gelezen posts op Huisvlijt van de afgelopen week

Hieronder de 5 meest gelezen blogposts van de afgelopen week. Met deze week twee nieuwe blogposts in de top 5! Als je op de afbeelding klikt, ga je vanzelf naar de blogpost.

1. Baking Soda bij de Action

baking soda action

2. Wat kun je beter niet bij de Action kopen

action winkel

3. Elf Ideeën om oude dekens opnieuw te gebruiken

tas maken van oude dekens

4. Oude kleren hergebruiken

oude kleren hergebruiken

5. Boeken opruimen

boeken opruimen

Veel leesplezier!

One Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.