Conny’s Creatieve Blog Hop: Fantasy Elf Prinses

Elke twee weken organiseert Conny een creatieve bloghop op haar blog. Ze geeft een thema, en de deelnemers mogen dat op hun eigen manier uitwerken. Dit keer is het thema Fantasy. Daar kun je heel veel kanten mee op, waardoor ik eerst helemaal dichtklapte. Dat zul je altijd zien: soms is de keuze (te) reuze. Maar gelukkig viel uiteindelijk het idee van een elf prinses als fantasy wezen mij in! Hierboven zie je het resultaat.
Elf prinses fantasy – bosnimf
Van mijn dochter Teuntje leende ik haar zelfgemaakte elfenjurk, en voila: een elf prinses fantasy in onze tuin! En om het fantasy element nog wat extra kracht bij te zetten, maakte ik daarna deze foto van één van mijn favoriete fantasieën, namelijk dat ik een huishoudelijk elfje in huis heb die voor mij het huishouden doet!

Overdag huiself, ‘s avonds bosnimf fantasy

Fantasy Bosnimf kostuum
Bosnimf faeries fantasy

Huisvlijt Linkparty Reminder
Ben je niet zo handig, maar vind je het wel leuk om je blog te delen? Dat kan met de Huisvlijt Linkparty! Deel hieronder jouw blogpost.
Leestip
De andere bijdrages van Connie’s blog hop vind je op haar blog.



Mooi gedaan Nicole
Cute pictures!
I want a household fairy, sigh.