De krant voor 4 weken voor 4 euro

Last updated on July 12th, 2023 at 02:01 pm

Goedkoop de krant

Er zijn van die aanbiedingen, die echt heel aantrekkelijk zijn.

Zo’n aanbieding vind ik de krant 4 weken lang in je brievenbus krijgen voor maar 4 euro.

En dat het abonnement dan nog automatisch stopt ook. Want als dat niet zo is, vind ik het meteen minder leuk…

Zo had ik De Gelderlander 4 weken voor 4 euro!

Tijdens mijn werk luister ik via mijn computer naar ClassicFM. Dat heeft als prettige bijkomstigheid dat ik elk uur het nieuws hoor, en zo goed op de hoogte blijf. Om  het nieuws zit reclame. En dat is waar ik voor het eerst de aanbieding van de krant voor maar 4 euro voorbij zag komen.

Als ik iets één keer hoor, gebeurt er bij mij nog niet zoveel. Maar na de derde keer, besloot ik toch eens te kijken wat die aanbieding precies inhield. En warempel: het bleek heus waar! Ik kon een abonnement afsluiten voor de krant voor maar 4 euro, en daarvoor de krant een maand lang krijgen.

Zo gezegd, zo gedaan.

Ik heb 4 weken lang genoten van De Gelderlander in mijn brievenbus.

Zeker in deze tijden van corona vind ik de krant een prettige aanvulling op het andere nieuws.

De krant is plezier voor het hele gezin : )

Kijk nou wat een idylle. Was het bij ons thuis maar zo, dat de kinderen zich verdrongen om de krant…

Embed from Getty Images

Praktische informatie over deze aanbieding

• Je kunt kiezen uit 11 kranten
• Op papier en/of digitaal.
• De bezorging stopt automatisch

Als de 4 weken om zijn krijg je een mailtje of je wilt verlengen, maar dit gaat dus niet automatisch.

Je kunt de krant hier aanvragen!

Heb je geen problemen met een digitale krant? Dan is een Blendle abonnement wellicht ook iets voor jou.

Heb jij een krantenabonnement? Welke?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

26 Comments

  1. Ik lees echt zelden nog een papieren krant. Als ik nieuws lees lees ik online en als een artikel achter een betaalmuur zit open ik het in een private tabblad. :)

  2. Wij hebben hier al jaren een abonnement op Dagblad van het Noorden. En de proefabonnementen zijn mooi natuurlijk als je een krant wilt proberen maar ik heb wel moeite met mensen die van proef naar proef abonnement hoppen. Want iedereen snapt toch wel dat 4 euro voor 4 weken de desbetreffende krant er geld bij kost. We willen allemaal goede betrouwbare journalistiek maar er niet voor betalen…

    Uit milieu oogpunt over weeg ik wel over te gaan op digitaal abonnement en de zaterdag alleen in papieren versie te gaan lezen.

  3. Ik heb geen krant. Je word doodgegooid met nieuws overal dus ik heb er niet zo’n behoefte aan. Het lijkt me fijn om ‘s morgenvroeg in het weekend een krantje te lezen. Maar dan moet ik eerst in mijn pyjama naar beneden om de krant te halen. Dus nee. Bovendien vind ik de krant (op zo’n aanbieding na) veel te duur. Ik mis de krant eigenlijk alleen als ik iets wil verven of schoenen ga poetsen of zo. Dan wil ik wel oude kranten :-)

  4. Heb al meerdere malen van deze actie gebruik gemaakt, de ene keer via een site, de andere keer via een tegoedbon met code. Las hem op een gegeven moment samen met een buurman die aangaf dat wanneer ie afliep hij dan eens vier weken zou nemen. Nou daar is t toen op een gegeven moment bij gebleven. Merk zelf dat ik te weinig echt lees om er een duur abo voor te nemen. Op de een of andere manier is mijn online abo wel door blijven lopen dus nu kan ik alles gratis digitaal lezen.

    1. Dat is niet verkeerd Geldover, dat je online nog wel kunt lezen. Ik stuit regelmatig op een ‘betaalmuur’ en kan een artikel dan helaas niet lezen. Nou ja dat kan wel, maar dan moet ik eerst weer een abonnement nemen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.