Huisvlijt Weekoverzicht

Ik wil niet dat het vier jaar is
Morgen is het vier jaar geleden dat een doodgewone woensdag veranderde in een dag van onbeschrijfelijke schrik en verdriet. Ik schrijf erover op mijn blog rouw.

Dat regelt mijn man altijd: lessen van een berooide thuisblijfmoeder
‘Dat regelt mijn man altijd’ – het is een uitspraak die veel vrouwen doen als het om geldzaken gaat. Maar wat als die zekerheid van de één op de andere dag wegvalt? Marianne Heemskerk maakte het mee en schreef er een boek over om andere vrouwen te waarschuwen. Op Het Moederfront vind je mijn recensie van het boek Dat regelt mijn man altijd.
Skeelers of rolschaatsen: wat is fijner/makkelijker?
Als kind bestonden er volgens mij nog geen rolschaatsen: mijn zusjes en ik hadden dan ook rolschaatsen. En dan niet van die mooie in de vorm van een charmante schoen met wieltjes eronder. Nee, wij hadden van die metalen dingen die je onder je schoenen moest bevestigen. Maar eerlijk is eerlijk: dat ging best goed. Beter dan houtjes om te schaatsen. Toen ik zelf kinderen kreeg, had iedereen het alleen nog maar over skeelers. Eerlijk gezegd snap ik daar niks van, want ze lijken me veel moeilijker en ik vind ze minder mooi. Op de Mamablogs schreef ik over de verschillen tussen skeelers en rolschaatsen!

De 5 meest gelezen posts op Huisvlijt van de afgelopen week
Hieronder de 5 meest gelezen blogposts van de afgelopen week.
1. Je huis op orde houden: 9 dagelijkse gewoontes die echt helpen
2. Goedkope tuindecoratie
3. Geboortesteen life hack

4. Ons nieuwe badkamermeubel
5. Vis uit blik
Veel leesplezier!






