Warmhartigheid en het AH kerstdorp: ‘Mag ik van jou de Chaudfontaine waterput?’
Last updated on July 12th, 2023 at 02:01 pm
Het Albert Heijn kerstdorp blijkt controversieel te zijn. Ik kreeg via de comments zelfs een ‘Aso’ toegevoegd, toen ik in mijn onschuld een foto maakte van de kersthuisjes op mijn keukenschouw.
Maar ik zie een positieve kant.
‘Mag ik van jou de Chaudfontaine waterput?’
En dat is dat mensen elkaar ontbrekende onderdelen van het Albert Heijn kerstdorpje geven. Zo gaat er op het werk van mijn man een mailtje rond, waarin mensen vertellen welke onderdelen van het kerstdorp ze nog zoeken. En moet je kijken wat ik zojuist in mijn brievenbus vond:
Ik geniet van deze warmhartigheid.
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Die ‘warmhartigheid’ -> dat is subliem !
Lie(f)s.
Daar gaat het om.
Vermoeiend vind ik het. Je mag tegenwoordig niks meer zeggen of doen. Er is altijd wel iemand op zijn tenen getrapt. En je hoeft het echt niet altijd met elkaar eens te zijn maar om een ander nou meteen voor aso uit te maken, gast wel weer heel ver. In het kader van de kerstgedachte ga ik er maar van uit dat heten grapje was. Veel plezier met je kerstdorp!
Ja, ik snap wat je bedoelt Nicky. Soms heb je zo maar ineens alweer iemand beledigd. Ik geniet gewoon van mijn kerstdorp : )