Virtual hug oftewel een virtuele knuffel : )

Last updated on November 16th, 2024 at 11:01 am

virtual hug

Van mijn vriendin Susanne, die ik nog ken van de middelbare school, kreeg ik deze virtual hug oftewel virtuele knuffel

Virtuele knuffel

Want soms heb je inderdaad gewoon even behoefte aan een omhelzing. En als de afstand groot is, is zo’n virtuele knuffel een goede tweede!

Somebody needs a hug

Onderstaand liedje gaat ook over iemand die even een knuffel nodig heeft.

Daar wordt een mens blij van!

Heb jij niemand om je een virtuele of echte hug te geven? Op het internet zijn er vele datingsites om gelijkgestemden te vinden.

Virtuele knuffel betekenis

De betekenis van een virtuele knuffel is eigenlijk heel simpel:

Je omhelst iemand in gedachten, en dat laat je weten met een foto, giph of filmpje.

Soms ben je namelijk niet bij iemand in de buurt om iemand persoonlijk een knuffel te geven. En dat is een virtuele knuffel een mooi alternatief. Zelf word ik tenminste altijd heel blij als iemand me een virtuele knuffel stuurt. De virtual hug betekenis is dus dat je aan iemand denkt en meeleeft. Ik stuur zelf graag een virtual hug aan mensen die het moeilijk hebben of gewoon om ze te laten weten dat ik aan ze denk.

Virtual hug inspiratie

Wil jij iemand een virtuele omhelzing sturen? Een hele simpele methode is met een foto van jezelf waarbij je met je handen een hartje vormt:

virtual hug

Een andere methode is door met je duim en wijsvinger een hartje te vormen:

virtuele omhelzing

Maar je kunt natuurlijk ook een mooie virtuele knuffel afbeelding online opzoeken en zo een virtuele knuffel geven:

a virtual hug

Of deze virtuele omhelzing:

virtual hug bear

Virtuele knuffel Whatsapp

Eén van de simpelste manieren om een virtuele knuffel te versturen is via Whatsapp. Daarvoor klik je in de witte balk op het vierkantje met het omgevouwen hoekje. Vervolgens type je ‘Virtual hug’ in en dan krijg je een heleboel virtuele knuffel afbeeldingen om uit te kiezen en te versturen:

virtuele knuffel whatsapp

Type ‘virtual hug,’ in en kijk eens wat een boel mooie resultaten:

virtuele knuffel whatsapp

Ken jij iemand die wel een digitale knuffel kan gebruiken?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

9 Comments

  1. Ik kan aanrakingen niet goed verdragen maar een virtuele hug wel!
    Ook de “Steuntje in de rug”-kaarten van A-typist vind ik fijne kaarten om te ontvangen (en te sturen). Je kan ze bij Bol bestellen of in de shop van haar webpagina A-typist punt nl
    Mooie foto’s met teksten als “Ik denk aan je” en “Houd vol” …komen bij mij beter over dan “Beterschap” als je door een lastige tijd gaat.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.