Tea Topic: Wat mis je in de zomer? + Huisvlijt Linkparty Reminder

tea topic zomer

Het Tea Topic van deze week is de vraag: ‘Wat mis je in de zomer?’ Hm… dat is een doordenkertje…

Wat mis je in de zomer?

Mijn eerste gedachte is: ‘De winter!’ maar dat is een beetje flauw. Dus heb ik nog wat langer nagedacht. En dan kom ik op deze lijst:

  1. Knusheid
  2. Het normale leven
  3. Regen
  4. Korte dagen en lange avonden
  5. De prachtige kleuren van de herfst
  6. Bedekkende kleding
  7. Stamppot en troostrijke soep
  8. Houtkachel
  9. Binnen zitten met een boek, met een dampende kop thee
  10. Introversie
  11. Terugtrekken
  12. Storm
  13. Binnen zitten zonder Sunshine Guilt

zomer

Huisvlijt Linkparty Reminder

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


En jij? Wat mis jij in de zomer? Of geniet je juist met volle teugen van het warme seizoen?

19 Comments

  1. Goede vraag! Ik mis alles wat jij ook mist, behalve de houtkachel, want die heb ik niet. Wat ik ook nog mis is het slapen onder een lekker dik dekbed. En buiten een frisse neus halen… ik ga nu natuurlijk geregeld naar buiten, maar een echt frisse neus halen is er niet bij…
    Ik geniet nu nog wel van de bloemen in onze tuin. Die ga ik dan straks in de winter weer missen… Gelukkig is het vandaag maar 19 graden in mijn dorp….

  2. In de zomer mis ik niets. Ik kan althans niets bedenken. Niets zo fijn als naar buiten gaan zonder jas.
    Op een blog schreef iemand dat de herfst in aantocht was. Nou, ik dacht het niet (-:

  3. Alle seizoenen hebben hun eigen charmes.
    Geloof niet dat ik veel mis in de zomer, maar ook niet in de andere drie.
    Te warm, te koud, te winderig te nat, er is altijd wel wat.

  4. Alles wat jij al noemde, behalve dan de houtkachel. Dat is een pluspuntje van de zomer, geen stank van houtkachels. Gelukkig heb ik waar woon niet veel last van buren die veel barbecueën.

    1. Ik mis mijn moeder in de zomer. Ze kon altijd zo genieten van alles wat groeide en bloeide in haar tuin. Ze is al jaren geleden overleden maar als ik alles in bloei zie staan word ik melancholiek en mis mijn moeder!

  5. Wat ik in de zomer vooral mis, zijn de wolken. Door mijn oogmigraine is dit seizoen niet mijn favoriete tijd. Regenbuien ben ik daardoor ook steeds meer gaan waarderen.

  6. Ik mis niet zoveel. Eet ook zuurkool- en boerkoolstampot en minestronesnert in de zomer. Waarom niet? Ik ruik ook veel minder de pelletkachel van de overburen. Zie dat meer als een pluspuntje

  7. Ik mis eigenlijk helemaal niets in de zomer, ik ben echt een zomermens! Maar eerlijk is eerlijk: elk seizoen heeft z’n eigen charme.

  8. I’m with you on so many of the things you already mentioned. I’m All about cozy and keeping to myself. Lol I’m a daily coffee drinker but find I enjoy a cuppa or 3 of tea in the winter. And I just love to watch heavy snow. The older I get the hotter I get so I look forward to the cool down coming up.
    Thanks so much for sharing with Sweet Tea & Friends this month dear friend. I’m so happy you’re here.
    {{Hugs}}

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.