Het kwam allemaal doordat ze in de aanbieding lagen bij Albert Heijn. Normaal zou het niet bij mij opkomen om ze te kopen.
Ik heb het over Frisia kabelspekken.
Beginnersfout no. 1
Doordat ze in zo’n mand lagen, met de belofte van een voordeeltje, gooide ik ze in mijn karretje. Beginnersfout nummer 1:
Wijk nooit af van je boodschappenlijstje!
En vervolgens vond ik ze inderdaad ‘verdraaid lekker’. Ik vind de slogan erg grappig!
Deze liefde smoor ik in de kiem!
Maar mijn maag is er volgens mij minder blij mee. Het voelt net alsof alles daarbinnen aan elkaar kleeft door die kabelspekken
Dus deze liefde moet ik in de kiem smoren.
Gelukkig zijn er inmiddels weer chocolade Sinterklazen.
rebbeltje
Ha en beide zijn niet goed voor mij dus ik laat ze zowiezo links liggen…soms koop ik ze voor de kleinkinderen.
Tot er berichten kwamen wat er allemaal ongezond aan is pfftt
Het blijft opletten wat je koopt.
Als het bij deze ene zak blijft zal het wel meevallen.
Groetjes
Rob Alberts
Vrolijke groet,
Hans
Het zijn de strategische verleidelijke aanbiedingen.
De grote verleiders, die je vangen. Hans
Naomi
Oh, die zijn zó lekker! En een beetje nostalgisch, omdat ik vroeger bij m’n oma altijd spek kreeg;). Maar dan van die kleverige ruiten met suiker. Jummie! Ben benieuwd of je je nieuwe liefde los kunt laten.
N8W8
Die kleverige ruiten met suiker waren de allerlekkerste spekkies die er bestaan/bestonden, van de firma Hoepman. Alleen: Hoepman bestaat niet meer!
Zie: https://www.rtvnoord.nl/nieuws/133850/Spekjesfabriek-Hoepman-na-120-jaar-dicht
Geen idee of Haribo indertijd het recept voor de spekkies heeft meegenomen.
Rietepietz
Familie van de “spekkies”, je kent ze die half roze half gele schuimachtige toestanden in ruitvorm. Volkómen verslavend dus beter niet in huis halen;-)
Vlijtig Liesje
Oh ja, die ken ik zeker ook! Die zijn ook heerlijk en zo lekker zacht!
Elisabeth
Owww zo lekker maar ik koop ze niet want ik kan mezelf bijna misselijk eten aan die dingen .Dus een dikke nee voor mij
klaproos
:-) idd, wijk niet af van je lijstje, da was die zak niet leeggekomen :-)
Ximaar
63% suiker!
Ik heb ze al decennia niet meer gezien. Tot net 1 uur geleden. In de bus waren 3 meiden bezig precies zo’n zak op te maken. Waren er dus ook ingetuind. Kan het zijn dat vrouwen meer met spekken hebben of dat ze sneller impulsaankopen doen?
Zelf heb ik nooit een boodschappenlijstje en kan ook alles moeiteloos in de winkel laten liggen. Is ook beter, want 1maal in huis gaat dat soort zaken direct op. Zelf heb ik een verslaving aan goedkope Duitse melkchocolade. 45 cent per ons. Gelukkig zit er erg veel calcium in, goed voor m’n botten. ;-) (O ja; en ook ruim de helft aan suiker.)
Vlijtig Liesje
LOL. Wat grappig dat je ze na ze jaren niet gezien te hebben, er over leest en dus drie meisjes met zo’n zak zag : )
Lies
Laat komen, die zoete zondes… !
Lie(f)s.
Sjoerd
Gewoon een lijstje maken en er niet van afwijken… Hier leven deze grootgrutters van, impuls aankopen.
Hilly Nicolay
O, heerlijk Nicole.
Er zijn ook weer chocolade-pepernoten:)
Nicky
Haha! Ik kan ze goed laten liggen. Ben meer van de hartige snacks.
Evi
Hahahaha, zolang ik die dingen niet koop of in huis heb kan ik er perfect afblijven. Maar heel soms slaat de verleiding toe en koop ik ze toch. En dan heb ik nadien net als jij best wel last van mijn maag.
Vlijtig Liesje
Ja, daarna is het minder fijn….
Aukje
Oh, dat heb ik soms met drop!
Verleiding hoef je niet altijd te weerstaan toch?