Minibieb in Westendorp
Wie schetst mijn blije verrassing toen ik op mijn maandagochtend hardlooprondje ineens een nieuwe minibieb tegenkwam!
Zomaar een minibieb in het dorpje Westendorp, op een achteraf weggetje.
De perebolterweg om precies te zijn.
Ik loop dat rondje al zo’n tien jaar, en dan ineens zo’n leuke verrassing!
Daar wordt een mens blij van op de vroege maandagochtend.
Aanbod minbieb Westendorp
Ik heb natuurlijk even gekeken naar het aanbod. Minibiebs ‘lezen’ vind ik net zo leuk als kijken wat andere mensen in hun boodschappenkarretjes hebben. Bij deze minibieb vielen me de boeken over emigreren naar Zweden op!
Zouden deze mensen emigratieplannen hebben gehad?
En hebben ze toen gedacht:
‘Ach vergeet Zweden! Wij vertrekken naar de mooie Achterhoek!
Want ze wonen er nog niet zo heel lang. Dat weet ik omdat ik er elke week twee keer langs kom als hardloper.
Niet omdat ik nieuwsgierig ben of zo ; )
Daar word je blij van inderdaad. Ik vind het altijd zo mooi om te zien die kleine bibliotheken langs de weg. Ik kan daar ook erg van genieten. Eerder had ik al eens in je blog gesnuffeld en kwam tegen dat er ook een dag is van deze kleine bibliotheken, en heb ik mij daar eens in verdiept. En ik ga daar ook wat mee doen. Lijkt mij leuk zo’n tocht langs de minibibliotheken.
Zelf ben ik een enorme boeken fan. Boeken hebben bij meer de voorkeur dan de E-boeken dat vind ik lang niet zo fijn. Echte boeken voelen mijn knusser aan.
Ik heb thuis drie boekenkasten, dus ik ben nog lang niet uitgelezen. Zonder boeken kan ik echt niet leven.
Zo’n tocht langs minibibliotheken is inderdaad een leuke aanleiding voor een wandeling!
Dat is een leukje. Wel wat ver voor mij :lol:
Ik word ook altijd bij van de mini bieb. Snuffelen bij iemand in de kast heerlijk!
Toffe boekenkast!
Lie(f)s.
Ik heb er ook al wat leuke boeken gevonden! Zeker leuk!
Je kunt het natuurlijk vragen, maar ik hou ook wel van een gokje met wat fantasie…
Je ziet ze inderdaad steeds vaker. Ik kwam er van de week ook eentje tegen, maar ik had geen tijd om even af te stappen. Nu… weet ik niet meer waar dat was.
Love As always
dimario
Vlak bij mij staat er ook een, ik vind het super handig!
Een Minibieb is echt in, maar ook wel een publiekstrekker.
Zie er vaak wel kinderen bijstaan om een boekje uit te zoeken. Hans
Een hele mooie hoor !
mooi iniatief dat je meer en meer ziet
-Een @->- voor jou.
Die korte broek kan je hebben!
Het zou zomaar kunnen dat de inhoud van het kastje er door iemand in is gezet. Altijd handig een minibieb in de buurt, wie weet kan je de volgende keer een pauze nemen en een boek lezen.
LOL. Ik dacht: ‘Waar ziet ze toch een korte broek?!’ maar toen zag ik mezelf weerspiegeld in het glas van de kast inderdaad. Heel opmerkzaam ben je Liesbeth!
Ik vind het vooral een prachtig kastje, zeg!