Jurk met een identiteitscrisis
Liesbeth van het blog Villasappho wees mij erop dat ik de advertenties die Facebook mij voorschotelt kan uitzetten…
Maar stiekem wil ik die leuke jurkjes die ze me laten zien ook niet missen.
Hoewel sommige mij vooral verwonderen!
Jurk met een identiteitscrisis
Zoals bovenstaande jurk van Bonprix die blijkbaar niet kon beslissen of ze nou een bloemetjesjurk wilde worden of een streepjesjurk, en daarom dacht: ‘Weet je wat? Ik doe gewoon allebei!’
En dat heet dan ‘printblocking’!
Printblocking?!
Van colourblocking had ik wel gehoord, maar printblocking is nieuw voor me. En ik vind het niet mooi, dus dat komt prachtig uit. De jurk blijkt vervolgens ook nog eens van polyester, dus dat is helemaal een doodsteek.
Kom ik ook niet in de verleiding om deze jurk te kopen!
Win – win!
Blijkbaar weet Facebook dus nog niet dat ik mijn neus ophaal voor jurken van polyester!
Tip
N.B. Op dit moment is er gratis levering bij Bonprix als je koopt voor een bedrag van 30,-
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ik koop sinds kort regelmatig bij Bonprix (die ads op facebook hebben daar écht niks mee te maken hoor *kuch*) en ik ben steeds aangenaam verrast.
Ik kijk wel heel goed naar de reviews en ik weet goed welke kleuren/modellen/stoffen mij flatteren.
Ik kan dus zomaar een paar uurtjes bezig zijn om 2 jurkjes te kiezen, maar die 2 jurkjes zijn dan wel een schot in de roos.
Maar deze printblocking jurk laat ik aan mij voorbij gaan.
Ik heb ook een paar jurkjes van Bonprix waar ik heel blij mee ben. Ze hebben gelukkig ook veel van katoen en viscose en zo.
Als de jurk helemaal van bloemetjesstof was zou ik het overwegen.
Maar, ik draag bijna nooit jurken.
Fijne ZONdag.
Haha, ik vind deze jurk dus juist wel wat hebben!
Leuk Mandy! Zo zie je maar dat smaken verschillen.