Huisvlijt Weekoverzicht

Rouw is niet neutraal
Ook al is iedereen het erover eens dat rouw voor iedereen anders is, zijn er toch ongeschreven regels en ideeën over hoe het ‘hoort’. In de (irritante) serie Fool me once kwam ik hier een mooi voorbeeld van tegen. Op mijn blog over rouw Reis door het land van rouw lees je er meer over.

Een fris toilet: nieuwe winnaar?
In mijn eeuwig durende queeste naar een lekker ruikend toilet heb ik een nieuwe update. Nou heb ik al vaker gedacht dat ik het geheim van een frisse wc had ontsluierd, en dan viel het later toch weer tegen. Maar voor deze heb ik goede hoop. Lees er alles over op mijn review blog Review Eerst.

Analoog hardlopen: zonder smartwatch rennen… of toch maar niet? 🏃♀️
Een tijdje terug schreef ik op Huisvlijt over analoog leven. Dat is iets waar veel mensen naar verlangen omdat ze het associëren met een simpeler en rustiger leven. Zelf vind ik het ook zeker wat hebben! Maar waarom vind ik dan echt heel vervelend als ik ga hardlopen en ik ben mijn smartwatch vergeten? Of nog erger: ik heb hem wel om, maar ben vergeten om hem aan te zetten? Aargh! Dat is niet bepaald analoog hardlopen dus! Op mijn hardloopblog Ren mama, ren ging ik op zoek naar antwoorden.

De 5 meest gelezen posts op Huisvlijt van de afgelopen week
Hieronder de 5 meest gelezen blogposts van de afgelopen week. Met deze als nieuwe binnenkomer: 53 knutselideeën voor Pasen!
1. Wat kun je beter niet bij de Action kopen
2. Baking Soda bij de Action
2. Wat kun je beter niet bij de Action kopen
3. Pasen Knutselen
4. Doktertje spelen met mijn man
5. Death Cleaning: Opruimen voor je doodgaat
Veel leesplezier!







I found your thoughts on grief very meaningful.
It’s true that people often expect it to follow certain rules.
And I had to smile at your toilet fragrance quest and the smartwatch running dilemma, so relatable!
Happy Easter, Nicole!
You too Veronica. And than you so much for stopping by. I really appreciate it.
I need to check out those cute crafts. Thanks for sharing!