Coronavirus: een ander perspectief
Last updated on January 11th, 2021 at 01:36 pm
Het coronavirus houdt de gemoederen flink bezig. Behalve het simpele feit dat mensen er ziek van worden, heeft het ook allerlei andere gevolgen.
Zo is in China de lucht voor het eerst in tijden een stuk schoner.
Ximaar van het gelijknamige blog noemde in dit verband een uitzending van Pieter Derks over de positieve gevolgen van corona.
Onacor reizen
En laat het maar aan Arjen Lubach over, om er ook een ander perspectief op te geven ; ) Het filmpje is ook al leuk als parodie op reclames van reisbureau’s.
Wat als je besmet raakt met het coronoa virus?
Tot slot het antwoord van Aura Timen, sinds 2011 hoofd van het Centrum Landelijke Coördinatie Infectieziektebestrijding, op de vraag wat ze zou doen als ze zelf besmet zou zijn:
‘Ik zou me helemaal isoleren van andere mensen. En nee, ik zou niet in paniek raken. Ik zou in bed gaan liggen, en uitzieken.’
Dat klinkt me als een uitstekend devies in de oren.
Lees ook Omdenken.
Hoe ervaar jij het oprukkende coronavirus?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
ha Nicole,
nee hoor…
we laten ons niet gek maken.
Ik heb geen mondkapje, maar was wel iets vaker mijn handen.
En een maandje in een leuk huisje in een bos… doe maar!
groetjes van Marlou
Dat laatste klinkt heerlijk rustgevend ook!