Ben ik online hetzelfde als in het echt?

Je curated self

Anno 2018 bestaat er zoiets als ons ‘curated self’. Dat is het beeld dat je van jezelf laat zien online. Soms schijnt er veel verschil te zitten tussen je curated self en je echte zelf.

Mijn curated self

Mijn curated self is volgens mij wel ongeveer zoals ik echt ben. Al was het maar omdat ik het teveel gedoe vind om ‘moeilijk’ te doen. Steeds maar de schijn ophouden, lijkt me heel vermoeiend. Bovendien houd ik erg van ‘What you see is what you get’. Als ik me online steeds mooier voordoe dan ik eigenlijk ben, lijkt me dat hard werken. Bovendien val ik dan in het echt waarschijnlijk erg tegen. En dat lijkt me niks.

Mijn blogs weerspiegelen aardig wie ik ben

Mijn verschillende blogs weerspiegelen met z’n allen denk ik aardig wie ik ben. Van mijn interesse in Kdrama’s tot hardlopen, tot me enerzijds druk maken over dekbedhoezen en anderzijds over filosofische vraagstukken.

Ik ben eigenlijk net als de inrichting van ons huis: een eclectische mix van van alles en nog wat ; )

Hoe zit het met jouw curated self?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

18 Comments

  1. Haha mooi beschreven, ik ben ook zo’n mix. Ik ben heel erg echt online maar ik denk dat de meeste mensen dat ook zouden zeggen.ik vind het sowieso een heel interessant iets, vooral op Instagram is alles heel fake, veel meer dan op een blog denk ik

  2. Moeilijke vraag ???? ik ben nog zoekende … ik ben een beetje vanalles en nog wat, geen idee of dat doorschijnt ????????‍♀️ Ik sta daar niet bij stil precies ???? is dat raar?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.