Zo blij dat ik niet mee hoef

Nicole Orriëns

De vakantieperiode staat voor de deur, en mensen maken zich op om te vertrekken naar allerlei vakantiebestemmingen. Ik mag daar graag naar kijken. En dan moet ik altijd aan Wim Sonneveld denken die in een conference zegt: ‘En dan ben ik zo blij dat ik niet mee hoef.’

Ik kan me helemaal vinden in dat sentiment : )

‘En dan ben ik zo blij dat ik niet mee hoef.’


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

31 Comments

  1. “Ik ben geen vakantieganger” vind ik een beetje een dooddoener. Er zijn talloze manieren om iets van de wereld buiten je kleine huiselijke kringetje te zien en je blik op de wereld wat te verruimen. Onze (kampeer) vakanties met een tijd lang 4 kinderen zijn nu gouden herinneringen. En de stress van de voorbereidingen weegt niet op tegen al het moois dat we deden en zagen.
    De kinderen zijn nu volwassen en deze herinneringen neemt niemand ze af.
    Als ze er iets van geleerd hebben dan is het dat je het massa toerisme kunt vermijden en dat het mogelijk is om met bescheiden middelen uit je dagelijkse sleur kunt ontsnappen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.