Herinner jij je deze nog? De witte gans met het blauwe strikje!

Lang voordat iedereen onder de invloed van Jan des Bouvrie twee grote identieke vazen in de vensterbank zette, was deze witte gans met een blauw strikje een populaire vensterbank accessoire!
Witte gans met blauw strikje
Ik kan me niet goed herinneren welk jaar het was, alleen dat hij destijds in menig woonkamer raam prijkte!
Leestip
Herinner jij je deze witte gans met blauw strikje nog?


I don’t remember having seen it here, but it’s cute. What is it about geese looking so cute with a bow on?
I don’t know Cat. But lots of people had them on the window sill of their living room.
Het was midden jaren 90, ik ging net studeren en toen waren die ganzen heel populair. Niet alleen voor in de vensterbank maar ook allerlei bakjes, blikjes, kopjes alles werd er mee bedrukt. De Xenos en de Blokker hebben er goed aan verdiend.
Ah, midden jaren 90! Dankjewel Diana!
Nee,aan mij voorbijgegaan
Ojaa zeker!! Daar was ik helemaal wild van!! Ik heb er zelfs een overhanddoek van en die gebruik ik nog steeds!
Wat leuk Denise! Ik wist niet dat er handdoeken van waren.
Daar heb ik nog een lief koekblik van. Ben ik nu ouderwets?
Helaas kan ik de foto ervan hier niet plakken.
Ja hoor, ik had hem ook Nicole. Nu ben ik juist een beetje wars ,van de mode dingetjes. Een mens kan veranderen niet waar.
Groetjes Brigit
nee, nooit gezien, in België onbekend?
Een @->- voor je.
Ja, ik weet het nog! Eerste helft van de jaren ’90.
Tegelijk met de ronde kransen met nepstrikken van prachtig romantisch papier.
En van de bloemetjesgordijnen die geschulpt hingen.
Ik was helemaal weg van die romantisch, landelijke trend. Al heb ik die ganzen nooit gekocht. Die vond ik niet in mijn huis passen, wel de kransen met strik.
Ik lees in een reactie dat het midden jaren negentig was en die tijd heb ik echt wel bewust meegemaakt, maar deze kan ik me niet herinneren. Misschien ook streekgebonden?
Ik denk niet dat ik de gans kan herinneren. Van Jan des Bouvrie overigens ook niet. Nooit zo’n trend volger geweest.
Ja hoor!
Ja zeker.. ik had ze ook …2 zelfs, die elkaar aankeken… in het midden van het raam en aan weerszijds lampjes met rode kapjes … en ertussen in allelei planten in rode potten ;-)
Dat was ergens rond de jaren eind 80 begin 90 want ik weet nog dat ik ze cadeau kreeg omdat wij in 88 verhuisden…
Wat leuk dat ze elkaar aankeken Melody!
Ja deze gans ken ik zeker wel en ook eens zo een dienblad eens gehad.
Geen idee. Maar ik ben dan ook niet trendgevoelig waar het dit soort zaken betreft. Mijn interieur thuis verandert alleen als er iets, een bank o.i.d. vervangen moet worden.
Oh ja, zeker wel. Ik moest er op de basisschool eentje zagen met een figuurzaag en toen schilderen.
LOL. Zelfs op school sloeg de trend toe dus.
Huh? Nee. Echt nog nooit gezien.