We hebben weer uilen!
Ook dit jaar hebben de uilen hun intrek genomen in onze uilenkast!
Wij laten ze gedienstig met rust om ze toch vooral niet te ontrieven, zo dankbaar zijn we dat ze gebruik wensen te maken van onze uitspanning.
Maar vorige week zat er een uiltje verdwaasd in wat mijn man zijn ‘kas’ noemt.
Trots kwam mijn man ermee aanzetten
Uiltje gevonden
‘Je mag ze nóóit oppakken!’ berispte ik hem, en ik zag de negatieve review over onze logies van de uilen al voor me.
Maar mijn man zei dat het verdwaalde uiltje de kas probeerde te verlaten via de wanden in plaats van de deuropening, vandaar dat hij zich opwierp als redder in nood.
Maar gezien de bozige blik van het uiltje heb ik alvast de volgende tekst geschreven:
‘Beste Steenuil,
Allereerst willen we onze oprechte excuses aanbieden voor de ongemakkelijke ervaring die u heeft gehad tijdens uw verblijf in onze uilenkast. We begrijpen dat uw verblijf niet aan de verwachtingen heeft voldaan en willen graag enkele punten verduidelijken en rechtzetten.
Het welzijn van onze gasten, zowel uilen als mensen, is onze hoogste prioriteit. Het incident waarbij u werd opgepakt door een mens was een uitzonderlijke en ongeplande gebeurtenis.
We hebben inmiddels stappen ondernomen om dit soort situaties in de toekomst te voorkomen. Dit omvat betere communicatie en waarschuwingen. We werken er hard aan om de privacy en het comfort van alle bewoners te waarborgen.
Nogmaals onze excuses voor het ongemak dat u heeft ervaren. We hopen dat u ons de kans geeft om uw vertrouwen terug te winnen en dat we u in de toekomst weer mogen verwelkomen onder betere omstandigheden.
Met vriendelijke groet,
De Eigenaar van de Uilenkast’
Want regeren is vooruitzien!
Leestip
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Wat lief, en wat leuk. Ik hoop dat jullie stijgen in de uilen-ranking hoor. ;-)