📖 In 10 stappen van stress naar mentale rust – Mijn eerste indruk!
Hoewel ik niet van de goede voornemens ben, heb ik dit jaar wel een aantal ‘aandachtspunten’ voor mezelf. Eén daarvan is dat ik van mijn gestress over tandarts en mondhygiënist afspraken wil! Daartoe heb ik het boek In 10 stappen naar mentale rust aangeschaft. De ondertitel belooft: ‘Overwin anxiety & stress.’
In 10 stappen van stress naar mentale rust
Op basis van de titel en de cover zou ik dit boek NOOIT gekocht hebben. Ik vind namelijk dat er veel te veel van dit soort zelfhulpboeken zijn met van die titels die je beloven dat je in een paar stappen van je problemen afkomt. De reden dat ik het toch kocht, is dat het listige algoritme van Instagram mij filmpjes voorschotelde van dr. Kirren Schnack. Die vond ik zo geweldig, dat ik haar boek wilde kopen!
Nederlandse cover
Maar er moet mij even wat van het hart over de Nederlandse cover! Die drukke cover straalt onrust uit en is ook nog eens lastig leesbaar. En als ik dan kijk naar de oorspronkelijke Engelstalige cover snap ik helemaal niet meer wat de Nederlandse uitgeverij dacht toen ze zo’n drukke cover maakten! Het is echt ondanks de cover dat ik het boek kocht.
Er is een Engelse uitdrukking: ‘Don’t judge a book by its cover.’ Die wijsheid heb ik bij de Nederlandse versie wel nodig….
Binnenkort een update of dit boek mij genezen heeft van mijn stress!
Hoeveel laat jij je beïnvloeden door een boek cover?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
die Nederlandstalige cover voorspelt weinig goeds Nicole
prettige dag
Ik vind hem zo onrustig Willy. De Engelse straalt veel meer rust en kalmte uit en vind ik daarom beter.
Onze tandarts is aangesloten bij https://delievetandarts.nl/ mijn man en zoon zijn beide over hun tandartsangst heen sinds we naar deze praktijk gaan.
Dankjewel voor de tip Lena! Ik heb gekeken, maar helaas zit er niet zo eentje bij ons in de buurt. Superfijn dat het zo goed hielp bij je man en zoon!
Ik vind het een vrolijke cover, maar inderdaad niet zo passend bij het onderwerp. Ik ben benieuwd wat het boek je gaat brengen!
Je kunt emdr doen tegen tandartsangst als je er veel last van hebt. Soms heb je wat extra hulp nodig.
De Engelse cover past veel beter bij de inhoud van het boek! Veel succes bij het opvolgen van de tips uit dit boek! Zou mooi zijn als het gaat werken.
Hartelijke groet, Alice K.
Ja, dat vind ik dus ook Alice. En inderdaad: ik hoop dat het me gaat helpen!