Tea Topic: Wat vind je het leukste klusje in huis?

pickwick theevraag
Nee, het is officieel nog geen herfst, maar ik houd het niet meer! Daarom alvast een herfst foto.

Het Tea Topic van deze week roept het kind in mij wakker! Het kind dat het antwoord op de vraag weet, en dringend haar vinger opsteekt omdat ze het zo graag wil zeggen.

‘Weet ik! Weet ik!’

Wat vind je het leukste klusje in huis?

Mijn favoriete klusje is het stofbakje van de robotstofzuiger schoonmaken! Elke ochtend maak ik de keukentafel schoon, en zet vervolgens met een soepele beweging alle keukenstoelen op de tafel. Dan pak ik de robotstofzuiger, verwijder de vieze dweil en vervang die voor een schone. En dan komt dus mijn leukste klusje:

Ik pak het stofbakje uit de robotstofzuiger en kijk wat hij de vorige dag allemaal wel niet heeft opgeveegd!

Vaak is dat schokkend veel. En dan prijs ik mij gelukkig dat ik zo’n goede huisvrouw ben, en dat onze vloer elke dag zo grondig wordt schoongemaakt. Tevreden plaats ik dan het stofbakje weer terug zodat de stofzuiger mijn werk weer kan gaan doen. Ik begrijp dan ook niets van de Consumentenbond als ze in hun robotstofzuiger reviews klagen over het schoonmaken van stofbakjes!

Huisvlijt Linkparty Reminder

You are invited to the Inlinkz link party!

Click here to enter


Wat vind jij het leukste klusje in huis?

17 Comments

  1. De vaatwasser uitruimen, want dat betekent dat ik de vaat niet meer hoef te doen. Wat een geweldige uitvinding! Ik kan me niet meer voorstellen dat we geen vaatwasser hadden in ons vorige huis. Wat ben ik blij met ons nieuwe huis met vaatwasser en wasdroger, trouwens. Mijn man heeft zijn taartbakhobby weer opgepakt omdat nu alle vuile spullen in de vaatwasser kunnen.

  2. Nou, het is meteorologisch herfst, maar astronomisch nog zomer. Ik zeg vandaag gewoon dat het herfst is.

    Leukste klusje? Kastjes schoonmaken. Steeds maar weer een nieuwe. Omdat het er zo van opknapt.

  3. Ik heb geen robotstofzuiger, maar wel een kruimeldief met zo’n stofbakje. Ik vind het een enorm rotklusje om dat leeg te maken, dus als jij die schone taak op je wilt nemen: heel graag!

    Ik hou wel heel erg van de was ophangen en weer afhalen. Fijn alles schoon in de kast zonder dat het heel vermoeiend werk.

  4. De leukste is in huis schoon houden. Eigenlijk van alles zo beetje. Ik vind dikke theemuts zo leuk uit zien bij jou. Moet ook bij houden in huis.

  5. Ik moest hier echt lang over nadenken, maar ik denk toch dat ik de vaatwasser en de wasmachine aanzetten de leukste klusjes vind. Gewoon het idee dat een apparaat het werk voor me gaat doen. Lijkt dus een beetje op jouw antwoord;).

  6. Heerlijk, alvast een herfstfoto, ik kan ook niet wachten!
    Ik zit erover na te denken en ik vind schrikbarend weinig klusjes in huis leuk… Misschien toch nadenken over iemand die hier het huishouden komt doen 😉( een butler?)
    Ik heb geen robotstofzuiger. Ik heb een tijdje een zakloze stofzuiger gehad, maar het legen van de bak vond ik beslist niet fijn. Ook moest je daarbij nog allerlei onderdelen van de stofzuiger schoonmaken, waarvoor je dan eigenlijk een andere stofzuiger moest gebruiken🙄
    Het leukste klusje vind ik dan het op tijd vervangen van de vuilniszak in de keuken. Fijn de volle zak in de container gooien en een nieuwe zak erin doen. Vóórdat de vuilnisbak begint uit te puilen en huisgenoten er nog van alles in proppen zodat er van alles aan het deksel gaat plakken…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.