Mijn Simpele Koningsdag Outfit: Rood, Wit, Blauw met een oranje accent!

Vandaag is het Koningsdag in Nederland! Een dag vol oranje, met oranje tompoucen, oranje drankjes en natuurlijk de vrijmarkt waar kinderen en volwassenen zich proberen te ontdoen van hun spullen.
Mijn simpele Koningsdag Outfit
Helaas is het ook een dag waarop het dus overal vreselijk druk is, en dat is voor mij genoeg reden om vooral thuis te blijven op Koningsdag. Maar om de dag toch te eren heb ik gemeend mij te moeten hullen in een Koningsdag waardige outfit.
Daarom draag ik vandaag de kleuren van de Nederlandse vlag: rood, wit en blauw. En ik vond nog een oranje wimpel of zo uit het ouderlijk huis van mijn man en die maakt de outfit echt af, al zeg ik het zelf.

En bij een feestdag hoort natuurlijk een dansje!

Leestips
Hoe vier jij Koningsdag?


Haha ik vind net als jij de drukte afschuwelijk. Maar ik heb wel een okergeel vestje aan. Meer oranje had ik niet ;-)
Leuk Anke! Op zo’n manier straal je dan toch Koningsdag uit : )
In Geleen op de markt is van alles te doen voor de jeugd. Leuk, maar erg druk en daar had ik geen zin in. Vandaar dag in vanmorgen even naar het Duitse Tuddern geweest ben. Is maar 4 km maar vanwege de stoplichten op de Rijksweg doe ik er toch bijna 20 minuten over. Ik was er al om half tien en het leek wel of half Nederland daar op de parkeerplaatsen stond. Die dachten natuurlijk allemaal hetzelfde. Gesneden Goudse kaas was in de aanbieding 600gram voor € 3,49. Daar heb ik een paar pakken van meegenomen. Ook voldoende voorraad roomboter van Frau Antje voor € 1,11. Mehl type 405, wij kennen dat als Amerikaans patentbloem, was ook in de aanbieding voor € 1,29 per 2 kg. Daar kan ik de komende maanden mee uit de voeten. En toen snel weg want het was me veel te druk. Nog snel even tanken wat me € 0,25 per liter scheelde. Vandaar dat ik om elf uur al weer thuis was.
Veel Nederlanders gaan naar Duitsland op Koningsdag inderdaad. En op 1 mei komen ze dan weer bij ons ; )
Happy Kings Day! I like your dance.
Our area is about to celebrate Tulip Time, a festival celebrating our Dutch heritage in Holland Mi. People come from all over and the crowds are huge. My daughter and I plan to go tomorrow before the official start this weekend to enjoy the tulips but avoid a bit of the crowd.
How lovely Mari!
Dutch is not far away from german. So I tried to read and understand what you have written in your original speech. I did not understand everything. But that you wear colours of your Nederland flag was understandable. Nice outfit for the day and surely a nice dance that you perform.
Have a good time
Violetta from Austria
Thank you Violetta from Austria. I liked your outfit too!
Happy King’s Day! My favorite day in Amsterdam was the King’s Day festival. Lots of orange boats going down the canals, vendors, tag sales, lots of orange! What sweet memories you have brought to me today!
That’s so nice to hear Jeanie!
Happy Kings Day! What a fantastic outfit, so bright and colourful.
Thank you Kim. I tried to use the colors of the Dutch flag.
Wat leuk!
Hahaha, met vlag en wimpel geslaagd !
Behalve de crocs 😄😄
Hopelijk heb je een fijne dag gehad.
Ja, lekker rustig Anita. En met een oranje tompouce.
Het was een heel ontspannen feest in Dokkum. Hans
Het zag er inderdaad gezellig uit Hans.
Yeah, I’m pretty sure I’d hide in my place, far away from the groups, but nothing wrong with a little dance at home!
echt in vorm, en goed gedaan, ik heb me nog nooit voor een feest in belgische kleuren aangedaan, of het moet voetbal zijn ;-)
Een @->- voor je.
Multifunctioneel, zo’n wimpel;). Ik vermijd ook de drukte, maar had toevallig een shirt met oranje strepen in de kast liggen, dus dat heb ik gisteren aan gehad.
These are some happy pictures! I don’t like crowds either so staying home is a great option. Lovely outfit for the day!
Leuk Naomi!
Happy King’s day! I like your outfit… but I too tend to avoid really crowded places whenever I can.
I get that Joanne. I’m the same way.
You look very happy in your photos! Enjoy your day!
Oh how lovely to have a King’s Day. I wish we did. Your orange scarf is great, although I keep looking at the piece of wood now you mentioned it. Thanks for linking at #TuesdayTwirl
Happy King’s Day! I love your outfit, and I have to say, the Crocs really pull it all together. ;)
Also featuring you this week on #MMBC. Thanks for the smile! :)
Thank you so much!!!
That’s what I thought Jayne ; ))
Hahaha! Dat stukje hout in die sjaal is juist superleuk! Ik woon in het centrum van mijn dorp. Ik lag Koningsnacht wakker tot een uur of drie door dronken feestgangers in de straten, daarna werd ik wakker van de veegwagens en om 06.45 uur werd ik wakker van de vrijmarkt. Dus Koningsdag zelf deed ik niet heel veel meer.
Dat lijkt me dan wel weer een nadeel aan wonen in het centrum.
Looking good Nicole! Very pretty. And I love your dance, you go girl!
Thanks’ bunches for sharing with Sweet Tea & Friend’s this month dear friend. I’m so happy you’re here
Thank you very much Paula. I appreciate you!