Rituals producten gekregen

Last updated on April 12th, 2021 at 02:13 pm

rituals

Van mijn schoonvader kreeg ik een donkergroene doos, waarin Rituals producten bleken te zitten.

rituals

Ik kom nooit bij Rituals. Maar waarom eigenlijk niet?

Vanochtend toen ik in de stad was, kwam ik langs de Rituals winkel. Het is een winkel waar je luxe in kijkt, en ik zet er dan ook nooit een voet over de drempel realiseerde ik me ineens! Bij de Kruidvat en Etos kom ik om de haverklap, maar Rituals sla ik ritueel over ; ) Overigens kun je dit merk ook bij Douglas kopen!

Ik denk vanuit de gedachte dat het daar heel duur is, en dat ‘ze’ daar meteen op me afkomen. En daar houd ik niet van.

Niettemin, moet ik zeggen dat de Rituals douche olie waarmee ik me nu gul insmeer onder de douche me goed. Het ruikt lekker in ieder geval!

Kom jij wel eens bij Rituals? En wat vind je er van?


Discover more from Huisvlijt

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Similar Posts

30 Comments

  1. Ja ik kom regelmatig bij de Rituals, even de handcreme proberen en een kopje thee drinken :-) Ik word helemaal zen van die winkel ook al is het nog zo druk, mag er graag iets kopen om cadeau te geven. Echt een klantvriendelijk winkel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.