Streepjes Rok Outfit (even geen bloemetjes!)

Hoewel het bijna zomer is, zijn de temperaturen vrij frisjes. Een perfect moment dus voor de streepjes rok van Esprit die ik ergens in de winter op Vinted vond!
Streepjes rok outfit
Normaliter draag ik eigenlijk alleen maar effen of bloemetjesrokken, maar ik vond de streepjes zo leuk dat ik door de vingers zag dat ze geen bloemetjes waren. Bovendien heeft deze streepjesrok een elastische taille, is van katoen en hij kreukt amper! Er zit zelfs een onderrok ingenaaid, wat een luxe! Kijk maar:

Streepjes rok met geel shirt
Ook van Vinted komt het gele t-shirt van H&M dat ik nog niet eerder heb gedragen, maar dat mooi kleurt bij het gele streepje in de rok. Ik beleef er altijd erg veel genoegen aan als de kleur van mijn bovenkleding ‘ergens’ terugkomt in mijn rok!

De tweedehands Gabor schoenen passen er ook nog eens perfect bij, al zeg ik het zelf : )
Geen zakken
Het enige dat de rok niet heeft is zakken! Ik wil steeds mijn handen in mijn zakken steken, maar dat kan dus niet. Het groene vestje kocht ik jaren geleden bij de Hema en past net als het gele t-shirt perfect bij de kleuren van de rok. Het kan niet meer dicht, maar dat geeft niet.
Leestip
Heb jij favoriete patronen in kleding?


Wat een prachtige rok! En ideaal met die onderrok erin.