Goedkoper je vakantie boeken: boeken zonder bemiddelaar
Last updated on August 31st, 2023 at 08:53 am
Mijn man gaat deze zomervakantie met twee van onze kinderen naar Liverpool!
En ik blijf lekker thuis. Zo kunnen mijn kinderen toch ook eens een keer echt ‘op vakantie’ en mijn man maakt het allemaal toch niet uit.
Londen te druk, Liverpool ligt ook in Engeland!
Londen vond mijn man te druk in de zomervakantie, en de kinderen wilden heel graag naar Engeland. En dus werd het Liverpool. Ik heb mijn dochter al gezegd dat ik dan natuurlijk wel een foto van haar verwacht in Penny Lane uit het gelijknamige liedje van de Beatles : )
Dus moesten er vliegtickets geboekt worden.
Goedkope vliegtickets kopen
Als je dan bij google intypet: ‘Goedkoop naar Liverpool vliegen’ kom je al snel terecht op cheaptickets.nl. Alleen de naam van die website is al veelbelovend natuurlijk. Maar de prijs van één ticket maal drie liep toch nog aardig op.
Daarom besloten we ook eens direct op de website van Easyjet te kijken. En wat blijkt? Dan ben je meer dan de helft goedkoper uit! Kijk maar:
Totale kosten reisje naar Liverpool voor 3 personen
Mijn man vertrekt op een maandag met de kinderen, en komt woensdagavond weer terug. Dat betekent twee overnachtingen. Via Wimdu hebben we de kamers geboekt. Dat is een website waar ‘locals’ hun huis of een kamer aanbieden aan toeristen. Die kosten vielen uiteindelijk toch nog een beetje tegen, omdat er ineens zo’n 48,- bij kwam als betaling aan Wimdu!
- Vliegtuigkosten: 141,84 (retour voor 3 personen)
- Verblijfskosten: 320,01
Totale kosten: 461,85 voor een driedaagse trip naar Liverpool voor 3 personen.
Conclusie over goedkope vliegtickets
Als je goedkoop uit wilt zijn, kan het lonen om direct bij de (vliegtuig)maatschappij zelf te boeken in plaats van via een bemiddelaar! Zelfs bij een site als Wimdu! Je bespaart dan namelijk de bemiddelingskosten.
Hoe boek jij je vakantie? Doe je dat via een reisbureau? Via een bemiddelaar? Of direct?
Discover more from Huisvlijt
Subscribe to get the latest posts sent to your email.
Ik ga al jaren niet meer op vakantie helaas. Maar de keren dat ik ging, boekte ik zelf en niet bij een reisbureau. Ik ging altijd kamperen wat altijd goed zelf te regelen was.
Boekte je dan een camping via marktplaats Mama Lifestyle? Toen wij gingen kamperen in Bakkum boekte ik bijvoorbeeld een stacaravan via markplaats.
Dat scheelt echt wel! Wij zijn al heel lang niet op vakantie geweest misschien dit jaar. Zou wel graag naar Spanje of Frankrijk willen, maar die reis met de auto is te lang voor de kinderen en met vliegtuig durf ik niet….
Ik snap je vliegtuigangst Batboy. Ik vind dat er de laatste jaren ook veel ongelukken en narigheid is met vliegtuigen!
Wij gaan niet zo heel vaak op vakantie, maar als we gaan dan boek ik direct. Dus ook zonder reisbureau etc.
Door internet en alle handige voorzieningen vraag ik me echt wel eens af hoe reisbureau’s nog overeind blijven.
Wat hebben zij eigenlijk te bieden, wat je niet zelf kunt uitzoeken?
Het is inderdaad slim om reizen te vergelijken. Zo zie je maar dat het scheelt. Ik regel ook alles zelf als ik op reis ga. Ik denk dat reisbureaus een uitstervend ras gaan worden.
Dat laatste zou ik me goed kunnen voorstellen Marion. Door de komst van internet e.d. heb je als consument een wereld van informatie tot je beschikking.
Als ik tussendoor een week of paar dagen weg wil dan zoek ik zeker voor een goede deal. De zomervakantie is duur genoeg en daar kunnen wij weinig op sparen. Naar Engeland met meerdere mensen is het niet goedkoper met de auto?
Daar hadden we nog niet aan gedacht Jeapiebel. Maar veel goedkoper dan deze vliegtickets zal het toch wel niet zijn.
Wij boeken via internet bij een reisorganisatie. Als het even kan gaan we vliegen, maar blijven ook wel in nederland. Ik heb wel eens gekeken naar losse tickets en dan ook de hotels los boeken, maar ik kom er vaak niet uit of alles wordt een stuk duurder. En ik vind het gewoon erg makkelijk als we aankomen er een busje klaar staat die ons naar ons hotel brengt…
Ja, dat is dan ook wel weer fijn inderdaad. En ook wel een kenmerk van op vakantie zijn: dat je je even niet meer druk hoeft te maken om dingen, en dingen moet regelen.
Wat een enorm prijsverschil!
Dat vond ik dus ook Marguerita! Terwijl cheaptickets.nl toch zo goedkoop klinkt!
Héél slim bekeken! Wat ik weleens doe, is dat ik mijn bestemming invoer bij e-dreams. Die rekent dan de voordeligste vluchten voor je uit en vervolgens boek ik inderdaad bij de betreffende vliegtuigmaatschappijen zelf. Dan ben je niet noodzakelijk zo veel goedkoper uit dan bij e-dreams, maar over e-dreams doen op internet heel veel klachten de ronde. Ik heb ze weleens gebeld met een vraag en ik vond dat ik niet goed geholpen werd door ze. In de vliegtuigmaatschappij waarbij ik boek, wil ik wel vertrouwen hebben!
Dat is een handige tip Sunny Mama! Bedankt!
Wij gaan ook al even niet meer op vakantie, maar boek het liever direct. Die goedkopere aanbieders zijn lang niet altijd zo goedkoop als ze lijken inderdaad. Wat ik nog niet ben tegengekomen is een echt goede vergelijkingssite. De boot naar Engeland is trouwens ook nog een optie, moet je alleen daar wel van alles aan openbaar vervoer regelen (en dan is Liverpool weer niet zo handig natuurlijk).
Leuk in elk geval dat ze zo met elkaar gaan!
De boot hebben we inderdaad ook onderzocht. Maar dat werd uiteindelijk helaas een stuk duurder dan vliegen. Daarom viel dat af.
Wat goed! Ik vind vliegtickets boeken altijd zo vervelend! Als je wegklikt bij de maatschappij of bemiddelaar en je komt later de op de dag terug zijn de prijzen opeens omhoog gegaan. Volgens mij heeft dit iets met cookies te maken. Ben geen computer nerd.
Leuk dat jouw man en kinderen naar Liverpool gaan!
Dat is inderdaad snert zeg! Dat wist ik niet.